High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Lomo'Instant Murano - kolorowy aparat do fotografii błyskawicznej

Foto

rss

Lomo'Instant Murano - kolorowy aparat do fotografii błyskawicznej

2017.01.13//  J. Kruczek
Lomo'Instant Murano jest nową wersją aparatu do fotografii błyskawicznej. Urządzenie od firmy Lomography wzbogaciło się o bardzo ciekawe malowanie. Zdecydowanie ożywiło ono aparat.

Jak zapewnia producent kolorystyka aparatu ma być inspirowana domami leżącymi wzdłuż kanałów na weneckich wyspach Murano. Lomo'Instant Murano korzysta nadal z drukarki na wkłady  filmowe Fujifilm Instax Mini.
Lomo'Instant Murano
Lomo'Instant Murano Lomo'Instant Murano
Lomo'Instant Murano

Lomo'Instant Murano korzysta z obiektywu o ogniskowej 27 mm. Użytkownicy mogą skorzystać z przysłon o wartości f/8, f/11, f/16, f/22 oraz f/32. Użytkownicy skorzystają z dwustopniowego systemu ustawiania ostrości oraz z lampy błyskowej.
Zobacz także: Impossible I-1 - duchowy następca aparatów Polaroida »Warto dodać, że w zestawie z aparatem otrzymamy nakładki na obiektyw. Producent przygotował szkła Fisheye, Close-Up oraz Portrait o ogniskowej 35 mm. Do tego dochodzi kilka kolorowych dokładek żelowych na lampę błyskową. Lomo'Instant Murano został wyceniony przez producenta na 119 euro.

Lomo'Instant Murano
Lomo'Instant Murano
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lomo'Instant Murano - kolorowy aparat do fotografii błyskawicznej

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Lomo'Instant Murano - kolorowy aparat do fotografii błyskawicznej