High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Lomography Instant Mini Back - przystawka na prostokątne wkłady dla aparatu Lomo'Instant Square

Foto

rss

Lomography Instant Mini Back - przystawka na prostokątne wkłady dla aparatu Lomo'Instant Square

2017.09.23//  J. Kruczek
Lomo'Instant Square to kolejny interesujący aparat fotografii błyskawicznej, który wykorzystywał kwadratowe wkłady filmowe. Teraz producent postanowił rozszerzyć funkcjonalność modelu.

Lomography Instant Mini Back to specjalna przystawka dająca możliwość korzystania także z wkładów prostokątnych, czyli klasycznych Instax Mini. Nowe akcesorium jest bardzo proste w obsłudze i wystarczy go jedynie podpiąć do tylnej ścianki aparatu.
Lomo'Instant Square
Lomo'Instant Square Lomo'Instant Square
Lomo'Instant Square


Zobacz także: Polaroid OneStep 2 - debiut nowego aparatu do fotografii błyskawicznej »Przystawka Lomography Instant Mini Back została wyceniona na 15 dolarów. Tak więc nie jest to spory koszt. Jeżeli zaś chodzi o aparat Lomo'Instant Square to jest on dostępny na razie na Kickstarterze w cenie około 140 dolarów. Miłośnicy fotografii błyskawicznej maja ostatnio w czym wybierać.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lomography Instant Mini Back - przystawka na prostokątne wkłady dla aparatu Lomo'Instant Square

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Lomography Instant Mini Back - przystawka na prostokątne wkłady dla aparatu Lomo'Instant Square