High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Lomography Sprocket Rocket Teal 2.0 - debiut ciekawego aparatu analogowego

Foto

rss

Lomography Sprocket Rocket Teal 2.0 - debiut ciekawego aparatu analogowego

2018.08.20//  J. Kruczek
Lomography zaprezentowało aparat fotograficzny Sprocket Rocket Teal 2.0. Druga wersja ciekawej konstrukcji pozwala na rejestrowanie panoramicznych fotografii na 35-milimetrowych filmach.
Zobacz także: Fujifilm instax SQUARE SQ6 - nowy aparat do fotografii błyskawicznej »Pierwsza wersja aparatu miała swój debiut siedem lat temu i producent uznał, że najwyższa pora na nową generację. Lomography Sprocket Rocket Teal 2.0 korzysta ze standardowych filmów 35 mm, na których rejestruje w proporcji 1:3. Co ciekawe naświetlany jest także obszar perforacji, dzięki czemu uzyskujemy ciekawe efekty.
Lomography Sprocket Rocket Teal 2.0
Lomography Sprocket Rocket Teal 2.0 Lomography Sprocket Rocket Teal 2.0
Lomography Sprocket Rocket Teal 2.0


Zobacz także: Ihagee Elbaflex - zapowiedź kolejnej analogowej lustrzanki »Specjalne rolki pozwalają na przewijanie filmu do przodu i tyłu, co pozwala na łączenie wielu ekspozycji w jednej klatce. Lomography Sprocket Rocket Teal 2.0 korzysta z obiektywu o ogniskowej 30 mm ostrzącego z odległości 0,6 m. Użytkownik będzie mógł ustawić przysłonę na wartość f/10.8 bądź f/16. Migawka pracuje z czasami 1/100 oraz Bulb. Na wyposażeniu znajdziemy wizjer optyczny i gniazdo gorącej stopki. Lomography Sprocket Rocket Teal 2.0 jest dostępny na stronie producenta za cenę 69 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lomography Sprocket Rocket Teal 2.0 - debiut ciekawego aparatu analogowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Lomography Sprocket Rocket Teal 2.0 - debiut ciekawego aparatu analogowego