High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Loop - efektowny prysznic do domu i ogrodu

Gadżety

rss

Loop - efektowny prysznic do domu i ogrodu

2012.05.21//  J. Kruczek
Gadżety przybierają różne formy i mogą być serwowane zarówno w postaci kieszonkowej, jak i w gabarycie XXL. Takim właśnie urządzeniem jest prezentowany dziś prysznic, który nie tylko zadba o higienę, ale przede wszystkim wywoła osłupienie osób wchodzących do naszej łazienki.
Zobacz także: Samsung Smart Window - nowoczesne okno z ekranem dotykowym »Prysznice kojarzą się zazwyczaj z prostą kabiną, którą możemy doposażyć o kilka masujących dysz i ewentualnie jakieś radyjko, czy telewizor. Loop nie posiada, co prawda ekranów dotykowych, ale za to zaskakuje designem i rozstawieniem dysz, które dosłownie wymyją i wymasują każdy zakątek ciała. Projektanci zadbali, aby urządzenie było wyjątkowe w każdym calu.
Loop Loop
Loop Loop
Loop Loop


Zobacz także: Electrolux Mobile Kitchen - koncepcyjny netbook zintegrowany z kuchenką »Niestety producent nie zdradził dokładnych szczegółów prysznica Loop, ale zarzucił klientów tylko ładnie brzmiącymi sloganami. To co jest pewne, to że Loop wygląda efektownie, a podświetlenie diodami LED pozwala na uzyskanie ciekawego efektu z pomocą różnych kolorów. Prysznic może być wykorzystywany zarówno w łazience, jak i na zewnątrz. Tak nietypowa konstrukcja z pewnością zrobi wrażenie przy basenie w ogrodzie. Niestety nie znamy jeszcze ceny prezentowanego urządzenia.

Loop Loop
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Loop - efektowny prysznic do domu i ogrodu

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Loop - efektowny prysznic do domu i ogrodu