High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   MICA - luksusowa bransoleta z funkcjami smartwatcha

Gadżety

rss

MICA - luksusowa bransoleta z funkcjami smartwatcha

2014.11.19//  J. Kruczek
Smartwatche i inteligentne bransoletki zapełniają rynek i niemal każdy producent mający choć trochę wspólnego z produkcja urządzeń chce mieć coś takiego w swojej ofercie. Teraz do zabawy dołączył Intel ze swoją opaską MICA.
MICA to skrót od My Inteligent Communication Accessory. Gadżet przygotowano wraz z domem mody Openning Ceremony, a to dlatego że MICA ma być przede wszystkim biżuterią. Klienci, a w zasadzie klientki będą wybierać między kilkoma wykończeniami. W każdym wypadku mamy do czynienia z opaską pokrytą 18-karatowym złotem. Do tego dochodzi czarna bądź biała skóra węża oraz luksusowe kamienie z Chin, Rosji bądź Afryki Południowej.
MICA
MICA MICA
MICA

Wygląd jest kwestią gustu, a strona techniczna niestety odbiega od innych gadżetów na rynku. Za pomocą 1,6-calowego ekranu otrzymamy dostęp do powiadomień tekstowych i informacji z Facebooka. Wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256x160 pikseli. Jak widać funkcji nie ma zbyt wiele, ale MICA ma być przede wszystkim biżuterią.
Zobacz także: Kairos MSW i SSW - luksusowe zegarki z opcją smartwatcha »Nad całością czuwa zmodyfikowany system Linux. Bateria pozwala na pracę przez około 2 dni, a opaska łączy się ze smartfonem przez Bluetooth. MICA będzie dostępna od grudnia na rynku amerykańskim za cenę 495 dolarów.
MICA
MICA MICA
MICA
MICA
MICA
MICA

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
MICA - luksusowa bransoleta z funkcjami smartwatcha

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   MICA - luksusowa bransoleta z funkcjami smartwatcha