High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   MODECOM Volcano Blaze - pierwszy na rynku zestaw do mobilnej wirtualnej rzeczywistości dla wszystkich.

Gadżety

rss

MODECOM Volcano Blaze - pierwszy na rynku zestaw do mobilnej wirtualnej rzeczywistości dla wszystkich.

2015.10.09//  M. Kisiel
Firma MODECOM po raz kolejny przygotowała produkt, który zrewolucjonizuje rzeczywistość polskiego rynku nowych technologii. Tym razem polska firma jako pierwsza zaproponowała kompletny zestaw do mobilnej rzeczywistości wirtualnej - MODECOM Volcano Blaze.

Gogle przeznaczone są do użycia ze smartfonami, na których użytkownik uruchomi gry i aplikacje przygotowane w technologii VR. W skład zestawi wchodzi bezprzewodowy kontroler Bluetooth, który umożliwia interakcję użytkownika z wirtualnym światem. Uzupełnieniem kompletu są wysokiej jakości słuchawki. Zestaw MODECOM Volcano Blaze jest kompatybilny  ze wszystkimi wyposażonymi w żyroskop modelami smartfonów, których przekątna ekranu mieści się w przedziale 4.5 – 5.7”.
MODECOM Volcano Blaze
MODECOM Volcano Blaze MODECOM Volcano Blaze
MODECOM Volcano Blaze

Gogle wyprodukowane zostały z trwałego, lekkiego oraz bezpiecznego materiału. Wizjer wyściełany jest miękką skórą zapewniając wygodę. Podczas projektowania gogli pomyślano o systemie, który umożliwia wyprowadzenia przewodów (słuchawkowy i zasilający) z obydwu stron gogli. Istnieje także możliwość regulacji rozstawu soczewek.

MODECOM Volcano Blaze jest bezpieczny dla smartfona.  W konstrukcji gogli zastosowano specjalny mechanizm *Antidrop*, który zapobiega**wypadnięciu smartfona. Ponadto gogle wyposażone są w system wentylacji, który zapewni cyrkulację powietrza w ich wnętrzu, chroniąc smartfon przed przegrzaniem.

W pierwszej kolejności produkt będzie można kupić w sieci RTV EURO AGD w bardzo atrakcyjnej cenie 199 zł/brutto

- gogle VR
- elastyczna opaska
- słuchawki dokanałowe
- bezprzewodowy gamepad / kontroler
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
MODECOM Volcano Blaze - pierwszy na rynku zestaw do mobilnej wirtualnej rzeczywistości dla wszystkich.

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   MODECOM Volcano Blaze - pierwszy na rynku zestaw do mobilnej wirtualnej rzeczywistości dla wszystkich.