High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   MSI GUS II pozwoli na podłączenie zewnętrznej karty graficznej do laptopa

Komputery i konsole

rss

MSI GUS II pozwoli na podłączenie zewnętrznej karty graficznej do laptopa

2012.01.14//  J. Kruczek
MSI GUS II to ciekawe urządzenie zaprezentowane podczas targów CES 2012. Prezentowany gadżet to przystawka do laptopa, która umożliwia podłączenie dodatkowej karty graficznej. W ten sposób można wzbogacić zwykłego notebooka w wydajny układ przeznaczony dla pecetów.
Zobacz także: Skórzana kieszeń na dyski od firmy Chieftec - gadżet dla miłośników elegancji »Komputer PC nadal mają przewagę nad laptopami w kwestii obsługiwanej grafiki. Zaopatrzenie się w notebooka obsługującego najnowsze gry wiąże się ze znacznie większymi kosztami niż upgrade komputera stacjonarnego. Rozwiązanie MSI ma spore szanse na rynkowy sukces i otworzy przed właścicielami laptopów nowe możliwości.
MSI GUS II MSI GUS II
MSI GUS II MSI GUS II
MSI GUS II MSI GUS II


Zobacz także: iTwin - bezpieczne przesyłanie danych między komputerami »Pełna nazwa urządzenia brzmi MSI Graphics Upgrade Solution II i komunikuje się z komputerem za pomocą interfejsu Thunderbolt. We wnętrzu zadbano o miejsce na jedno bądź dwuslotową kartę graficzną z komputera stacjonarnego. Oznacza to możliwość podpięcia do laptopa znacznie lepszej grafiki. Należy jeszcze zaznaczyć, że gadżet doprowadza zasilanie za pomocą slotu PCI Express x16 oraz jednej wtyczki zasilającej. W ten sposób współpracuje jedynie z kartami o poborze mocy do 150 W. Nie jest znana ewentualna data premiery, ani cena, ale takie rozwiązanie może się spotkać ze sporym zadowoleniem użytkowników laptopów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
MSI GUS II pozwoli na podłączenie zewnętrznej karty graficznej do laptopa

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   MSI GUS II pozwoli na podłączenie zewnętrznej karty graficznej do laptopa