High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Mad Catz Cyborg V7 - klawiatura dla zaawansowanych graczy

Komputery i konsole

rss

Mad Catz Cyborg V7 - klawiatura dla zaawansowanych graczy

2011.06.18//  J. Kruczek
Okres wakacyjny to bardzo dobry czas do upychania graczom extremalnych sprzętów. Młodzież siedzi w domu i ma czas na grę, a producenci okazje do umilenia zabawy przed komputerem. Jedną z tegorocznych propozycji jest nowa klawiatura dla graczy, Mad Catz Cyborg V7.
Zobacz także: Razer Star Wars - idealny zestaw dla fanów MMO »Mad Catz Cyborg V7 otrzymał futurystyczny design, który powinien się podobać. W trakcie gry będzie można skorzystać z 12 programowalnych klawiszy oraz z precyzyjnego panelu dotykowego umieszczonego w górze klawiatury. Ma on pozwolić na regulację wielu parametrów w trakcie rozgrywki.
Mad Catz Cyborg V7 Mad Catz Cyborg V7
Mad Catz Cyborg V7 Mad Catz Cyborg V7
Mad Catz Cyborg V7 Mad Catz Cyborg V7

Bardzo interesującą opcją jest strefowe podświetlenie klawiszy, które pozwala na oświetlenie jednym kolorem klawiszy odpowiedzialnych za ruch, a innym odpowiedzialne za walkę. Producent zadbał też o wzmocnienie klawiszy najczęściej używanych przez graczy. Zostały one wykonane z aluminium, co zapobiegnie szybkiemu zużyciu.
Zobacz także: Microsoft Comfort Curve Keyboard 3000 - oryginalna i wygodna klawiatura »Producent pomyślał też o dezaktywacji klawiszy systemowych, które mogłyby wybić grę na pulpit po przypadkowym naciśnięciu. Podkładka na nadgarstki pozwala zaś na regulację pozwalającą na dostosowanie jej do najwygodniejszej pozycji. Klawiatura otrzymała pozłacane wtyczki USB i Audio, a całość została wyceniona na 319 złotych. Nie jest to wygórowana cena za sprzęt wysokiej jakości.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mad Catz Cyborg V7 - klawiatura dla zaawansowanych graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Mad Catz Cyborg V7 - klawiatura dla zaawansowanych graczy