High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Mad Catz M.M.O. T.E. - gamingowa mysz dla miłośników MMO

Komputery i konsole

rss

Mad Catz M.M.O. T.E. - gamingowa mysz dla miłośników MMO

2014.11.03//  J. Kruczek
Mad Catz M.M.O. T.E. to nowa mysz cenionego producenta gamingowych akcesoriów. Nowy kontroler został dopracowany pod kątem gier MMO i może spokojnie pełnić rolę wyposażenia profesjonalnych graczy.
Dzięki wyposażeniu w nowoczesny sensor PTE mysz może pracować w maksymalnej rozdzielczości 8200 DPI. Gryzoń może automatycznie rozpoznać powierzchnię na jakiej pracuje dzięki czemu w czasie gry nie napotkamy niedogodności związanych ze zmianą powierzchni.
Mad Catz M.M.O. T.E.
Mad Catz M.M.O. T.E. Mad Catz M.M.O. T.E.
Mad Catz M.M.O. T.E.

Mad Catz M.M.O. T.E. może się pochwalić maksymalną prędkością 6 m/s oraz przyspieszeniem 50 G. Umieszczenie w obudowie przycisku Precision Aim pozwala na chwilowe zmniejszenie czułości sensora, co pozwoli na precyzyjne namierzenie celu. Ten element docenią szczególnie miłośnicy gier FPP.
Zobacz także: Logitech G402 - najszybsza mysz gamingowa świata »Fani MMO ucieszą się zaś z 12 przycisków pod kciukiem. Pod nie można przypisać dowolne komendy z gry. Dużą zaletą jest waga myszy mająca zaledwie 100 gramów. To sprawia, że jest jednym z najlżejszych gryzoni na rynku. Nie zabrakło też regulowanej długości obudowy, co pozwala dostosować akcesorium do konkretnej dłoni. Mad Catz M.M.O. T.E. została wyceniona na 349 złotych.

Mad Catz M.M.O. T.E.
Mad Catz M.M.O. T.E.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mad Catz M.M.O. T.E. - gamingowa mysz dla miłośników MMO

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Mad Catz M.M.O. T.E. - gamingowa mysz dla miłośników MMO