High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Mad Catz Micro C.T.R.L. R - gamepad dla smartfonów i komputerów PC

Komputery i konsole

rss

Mad Catz Micro C.T.R.L. R - gamepad dla smartfonów i komputerów PC

2016.11.20//  J. Kruczek
Mad Catz Micro C.T.R.L. R jest kolejnym dowodem na to, że w przypadku sprzętu mobilnego też już możemy mówić o zaawansowanym gamingu. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym gamepadem właśnie do użytkowania ze smartfonami.

Nowy gamepad jest mniejszy o 20 procent niż tradycyjne kontrolery. To pozwala na łatwiejszy transport. Równocześnie został ona na tyle poręczny, że zapewnia wygodną rozgrywkę. Co ważne Mad Catz Micro C.T.R.L. R może być wykorzystywany zarówno w gracz mobilnych, jak i na PC, więc dostajemy uniwersalny sprzęt.
Mad Catz Micro C.T.R.L. R
Mad Catz Micro C.T.R.L. R Mad Catz Micro C.T.R.L. R
Mad Catz Micro C.T.R.L. R


Zobacz także: Genesis P58 - alternatywa dla drogich kontrolerów »Producent zadbał o dwa analogi, przyciski akcji oraz spusty, bumpery i klasycznego krzyżaka. Pad jest kompatybilny także z dodatkowymi akcesoriami dla smartfonów, jak gogle VR. Specjalny uchwyt pozwala na zamontowanie smartfona. Co ciekawe Mad Catz Micro C.T.R.L. R może też być wykorzystywany do kontroli odtwarzaczy dzięki przyciskom odtwarzania i przewijania. Kontroler trafił na nasz rynek w cenie 219 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mad Catz Micro C.T.R.L. R - gamepad dla smartfonów i komputerów PC

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Mad Catz Micro C.T.R.L. R - gamepad dla smartfonów i komputerów PC