High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Mad Catz Warhead 7.1 - profesjonalne słuchawki bezprzewodowe dla graczy

Audio-Video

rss

Mad Catz Warhead 7.1 - profesjonalne słuchawki bezprzewodowe dla graczy

2011.06.06//  J. Kruczek
Mad Catz Warhead 7.1 to najnowsze słuchawki firmy Tritton, która słynie z produkcji profesjonalnego sprzętu dla graczy. Nowe słuchawki są przede wszystkim dedykowane dla posiadaczy Xboxa 360, ale będą one współpracować również z innymi urządzeniami, które pozwolą na podpięcie nadajnika USB.
Zobacz także: Platronics GameCom 777 - słuchawki dla graczy z dźwiękiem surround 7.1 »Nowy model oferuje bezprzewodową łączność, która zdaniem producenta została odpowiednio zabezpieczona przed utratą jakości. Mad Catz Warhead 7.1 działają w paśmie 5,8GHz, ale mają bezproblemowo pracować także na niższych częstotliwościach. Nadajnik USB pozwala nie tylko na przesyłanie dźwięku ale także na wyświetlenie na konsoli czy komputerze informacji o głośności i stanie baterii.
Mad Catz Warhead 7.1 Mad Catz Warhead 7.1
Mad Catz Warhead 7.1 Mad Catz Warhead 7.1
Mad Catz Warhead 7.1 Mad Catz Warhead 7.1


Zobacz także: Thermaltake SHOCK One - profesjonalne słuchawki dla graczy »Mad Catz Warhead 7.1 tworzą złudzenie dźwięku przestrzennego, dzięki czemu idealnie spisują się podczas gry. Gracze usłyszą, z której strony nadchodzi wróg i będą mogli odpowiednio zareagować. Wbudowany mikrofon pozwoli na prowadzenie rozmów w trakcie pojedynków oraz podczas korzystania z komunikatorów głosowych. Mad Catz Warhead 7.1 mają trafić na rynek już w wakacje bieżącego roku. Niestety nie jest znana ich cena, ale prawdopodobnie wyniesie ona około 300 dolarów, co stanowi duży minus. Wraz ze słuchawkami gracze otrzymają dodatkowy akumulatorek.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mad Catz Warhead 7.1 - profesjonalne słuchawki bezprzewodowe dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Mad Catz Warhead 7.1 - profesjonalne słuchawki bezprzewodowe dla graczy