High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Magico Q5 - ekskluzywny zestaw głośników już w Polsce

Audio-Video

rss

Magico Q5 - ekskluzywny zestaw głośników już w Polsce

2010.01.14//  J. Kruczek
Firma Magico znana z wysokiej jakości zestawów głośnikowych wypuściła na rynek nowy model oznaczony nazwą Magico Q5. Nowy zestaw to czterodrożne, wolnostojące głośniki działające z pięcioma przetwornikami wbudowanymi w specjalnie zaprojektowana obudowę zapewniającą idealne tłumienie.
Zobacz także: Teufel System 5 THX Select 2 - pierwsze takie kino domowe »Obudowa głośników została w pełni użebrowana i wytłumiona tak, aby zapewnić wysoką jakość brzmienia. Wykonano ją w całości z anodyzowanego aluminium. Firma Magico zastosowała w budowie zestawu najnowszy głośnik wysokotonowy MBe-1 o szerokim paśmie i znacznej rezerwie mocy. Przetwornik charakteryzuje się jednymi z najniższych na rynku zniekształceniami dźwięku.
Magico Q5 Magico Q5
Magico Q5 Magico Q5
Magico Q5 Magico Q5

Gamę głośników uzupełniają przetworniki z serii Nano-Tec. Zestaw posiada dwa głośniki basowe o średnicy 9 cali jedną jednostkę średnio-niskotonową o tym samym rozmiarze oraz 6 calowy przetwornik średniotonowy. Zestaw Magico Q5 jest pierwszym urządzeniem firmy składanym od podstaw w zakładach Magico, bez udziału zakładów zewnętrznych.
Zobacz także: Największy subwoofer na świecie już działa »W Polsce zestaw Magico Q5 wyceniono na około 250 tyś. złotych. Jak zapewnia producent wysoka cena zostanie wynagrodzona przez niespotykaną jakość dźwięku wspomaganą między innymi przez autorski system Bass Mechanical Resonance Cancellation pozwalający na akustyczne niwelowanie modów własnych.

Dane techniczne:

Przetworniki
1 x 1” MBe-1 wysokotonowy
1 x 6” Nano-Tec średniotonowy
1 x 9” Nano-Tec średnio-niskotonowy
2 x 9” Nano-Tec basowy

Skuteczność: 88dB
Impedancja: 4 Ohm
Pasmo przenoszenia: 32 Hz – 50 KHz (0 - 3dB)
Zalecana moc wzmacniacza: 50 – 250 W
Wymiary: 47” H x 21” D x 11.75” W
Waga: 175,7 kg / szt. netto 
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Magico Q5 - ekskluzywny zestaw głośników już w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Magico Q5 - ekskluzywny zestaw głośników już w Polsce