High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Mamiya Leaf Credo - nowe ścianki dla aparatów w średnim formacie

Foto

rss

Mamiya Leaf Credo - nowe ścianki dla aparatów w średnim formacie

2012.05.03//  J. Kruczek
Miłośnicy aparatów średnioformatowych mogą skorzystać z nowej oferty firmy Mamiya, która wypuściła na rynek ścianki Leaf Credo. Średni format jest zarezerwowany dla profesjonalistów, co się objawia nie tylko w jakości, ale też cenach podobnych urządzeń.
Zobacz także: Sigma 50-150 mm F2.8 - nowa optyka dla profesjonalistów »Mamiya Leaf Credo są dostępne w trzech wariantach oferujących matryce o rozdzielczości 80, 60 oraz 40 megapikseli. Nowe ścianki zostały wyposażone w sensory 2,5 raza większe od pełnej klatki z klasycznych lustrzanek. Prezentowane urządzenia są przeznaczone do zastosowania z aparatem Mamiya 645DF, ale mogą też współpracować ze średnioformatowym Hasselbladem, Contaxem oraz innymi modelami dzięki serii specjalnych adapterów.
Mamiya Leaf Credo Mamiya Leaf Credo
Mamiya Leaf Credo Mamiya Leaf Credo
Mamiya Leaf Credo Mamiya Leaf Credo


Zobacz także: PocketWizard Plus III - radiowy wyzwalacz dla profesjonalistów »Wszystkie ścianki wyposażono w 3,2-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1,15 Mpix. Pozwala on na swobodną obsługę aparatu. Mamiya Leaf Credo jak przystało na profesjonalny sprzęt fotograficzny kosztuje odpowiednio dużo. Ceny zaczynają się od 15 tysięcy za model Leaf Credo 40 i kończą na 30 tysiącach za Mamiya Leaf Credo 80. Cena nie jest niska, ale też z średniego formatu nie korzystają osoby chcące sobie zrobić ładne focie z wakacji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mamiya Leaf Credo - nowe ścianki dla aparatów w średnim formacie

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Mamiya Leaf Credo - nowe ścianki dla aparatów w średnim formacie