High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Manta PowerTab X MID 06 - budżetowy tablet internetowy z darmowym dostępem do internetu

Telefony

rss

Manta PowerTab X MID 06 - budżetowy tablet internetowy z darmowym dostępem do internetu

2012.02.25//  J. Kruczek
Firma Manta coraz lepiej sobie poczyna na rynku i wprowadza do swojej oferty ciekawe urządzenia. Najnowszym jest budżetowy tablet internetowy Manta PowerTab X MID 06 z dodatkowym modemem 3G i darmowym dostępem do sieci internetowej.
Zobacz także: Archos Arnova 8b G2 - prosty i tani tablet dla mało wymagających »Manta PowerTab X MID 06 oferuje ekran o przekątnej 10 cali i rozdzielczości 1024x600 pikseli. Urządzenie jest napędzane procesorem o taktowaniu 1,2 GHz wspomaganym przez 512 MB pamięci RAM. Do tego dochodzi 400 MHz układ graficzny. Specyfikacja nie powala, ale w zupełności wystarczy do płynnej obsługi systemu Google Android 2.3 Gingerbread. Producent zadbał o łącza USB i mini USB oraz HDMI, co pozwoli na współpracę z różnymi urządzeniami.
Manta PowerTab X MID 06 Manta PowerTab X MID 06
Manta PowerTab X MID 06 Tablety Manta
Manta PowerTab X MID 06 Tablety Manta


Zobacz także: Tablet Spark wykorzystujący interfejs KDE Plasma Active »Długie działanie ma zapewnić bateria o pojemności aż 7000 mAh. Wyposażenie obejmuje moduł WiFi, kamerę oraz czytnik kart microSD. Tablet pozwala również na odtwarzanie materiałów HD. Największą zaletą urządzenia jest jednak zewnętrzny modem 3G dołączany do każdego egzemplarza. Posiada on kartę SIM Manta Mobile zapewniającą bezpłatny dostęp do internetu na terenie całego kraju. Zestaw ten kosztuje 799 złotych.

Manta PowerTab X MID 06 Tablety Manta
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Manta PowerTab X MID 06 - budżetowy tablet internetowy z darmowym dostępem do internetu
 / 
Komentarze do: Manta PowerTab X MID 06 - budżetowy...
Jotgie pisze:

Pierwotnie miał kosztować ok. 700 zł... widocznie internet kosztuje! Nie napisano, że internet będzie miał ograniczenia! Tak godzinowe jak i transferowe.

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Manta PowerTab X MID 06 - budżetowy tablet internetowy z darmowym dostępem do internetu