High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Manta Smartphone Duo Galactic MS4701 wkracza na polski rynek

Telefony

rss

Manta Smartphone Duo Galactic MS4701 wkracza na polski rynek

2014.06.23//  J. Kruczek
Manta Smartphone Duo Galactic MS4701, pod tą długą nazwą kryje się nowy telefon polskiego producenta. Urządzenie zostało wycenione na 499 złotych i za tę kwotę serwuje nam nie najgorszą specyfikację.
Zobacz także: Kazam Thunder2 5.0 - smartfon z ambicjami za 899 złotych »Sercem smartfona jest dwurdzeniowy procesor MT6572 o taktowaniu 1,3 GHz. Niestety do współpracy otrzymał jedynie 512 MB pamięci RAM. Taka ilość może nie gwarantować zbytniego komfortu pracy z Androidem 4.2. Manta Smartphone Duo Galactic MS4701 oferuje użytkownikom 4,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800x480 pikseli.
Manta Smartphone Duo Galactic MS4701
Manta Smartphone Duo Galactic MS4701 Manta Smartphone Duo Galactic MS4701
Manta Smartphone Duo Galactic MS4701

Na pokładzie znalazło się zaledwie 4 GB pamięci na dane, ale karty microSD pozwolą sobie poradzić z tym problemem. Użytkownicy skorzystają z dwóch kamer o rozdzielczości 5 i 1 Mpix. Manta Smartphone Duo Galactic MS4701 posiada standardowe moduły łączności bezprzewodowej. Część osób ucieszy obecność modułu DualSIM. Takie rozwiązanie przydaje się szczególnie, gdy na co dzień musimy korzystać z numeru prywatnego i firmowego.
Zobacz także: Archos 64 Xenon - phablet średniej klasy zmierza na sklepowe półki »Jeżeli szukacie taniego smartfona do codziennej pracy to Manta Smartphone Duo Galactic MS4701 może spełnić wasze oczekiwania. Smartfon powoli powinien się pojawiać w sklepach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Manta Smartphone Duo Galactic MS4701 wkracza na polski rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Manta Smartphone Duo Galactic MS4701 wkracza na polski rynek