High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Marantz NR1605 - amplituner do zaawansowanych instalacji

Audio-Video

rss

Marantz NR1605 - amplituner do zaawansowanych instalacji

2014.06.11//  J. Kruczek
Marantz NR1605 jest kolejnym zaawansowanym amplitunerem na rynku. Producent zadbał o szereg rozwiązań poszerzających funkcje urządzenia i tak skorzystamy między innymi z bezprzewodowej łączności WiFi i Bluetooth.
Zobacz także: Primare PRE60 - przedwzmacniacz z górnej półki »Nowe urządzenie pozwala na pełną współpracę ze sprzętem mobilnym. WiFi i Blutooth pozwala łączyć się ze smartfonami i tabletami, zaś AirPlay daje możliwość łączenia z urządzeniami Apple. Wsparcie dla DLNA daje możliwość przesyłania strumieniowo muzyki przez sieć domową.
Marantz NR1605
Marantz NR1605 Marantz NR1605
Marantz NR1605

Marantz NR1605 daje dostęp do internetowych rozgłośni radiowych oraz serwisów muzycznych. Producent wyposażył sprzęt w 7-kanałowy wzmacniacz o mocy 90 W na kanał. Nie zabrakło możliwości dekodowania dźwięku w formatach Dolby TrueHD i DTS-HD. W obudowie znalazło się aż osiem wejść HDMI pozwalających na podpięcie licznych źródeł.
Zobacz także: Arcam A49 - topowy wzmacniacz dla zaawansowanych zestawów audio »Amplituner może być sterowany pilotem bądź urządzeniami z systemem Android i iOS. Producent zadbał o wsparcie dla sygnału obrazu w jakości 4K. Marantz NR1605 to zdecydowanie ciekawy sprzęt pozwalający na budowę zaawansowanego centrum domowej rozrywki. Amplituner będzie dostępny od lipca i niestety nie znamy jego oficjalnej ceny.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Marantz NR1605 - amplituner do zaawansowanych instalacji

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Marantz NR1605 - amplituner do zaawansowanych instalacji