High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Marantz PM-11S3 - odświeżony przedwzmacniacz od lipca na rynku

Audio-Video

rss

Marantz PM-11S3 - odświeżony przedwzmacniacz od lipca na rynku

2012.06.16//  J. Kruczek
Firmy Marantz nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Urządzenia tego producenta wywołują zachwyt za każdym razem i należą do ścisłej czołówki sprzętu audio. Producent poinformował, że zamierza odświeżyć serię 11 obecną na rynku od 2004 roku.
Marantz PM-11S3 jest pierwszym urządzeniem poddanym modyfikacjom i teraz przedwzmacniacz jest po prostu jeszcze lepszy. Urządzenie oferuje między innymi nowe terminale głośnikowe z wysokiej czystości miedzi. Także wzmacniacz otrzymał nowe bezpośrednie wejście. Poprawki wydają się skromne, ale należy pamiętać, że już poprzedni Marantz PM-11S3 został wyposażony w nowatorskie technologie i do dziś jest jednym z najlepszych przedwzmacniaczy.
Marantz PM-11S3 Marantz PM-11S3
Marantz PM-11S3 Marantz PM-11S3
Marantz PM-11S3 Marantz PM-11S3


Zobacz także: Fatman Trinity - stylowy wzmacniacz lampowy trafił do Polski »Urządzenie posiada ekranowany transformator toroidalny zapewniający stabilną moc 2x 100 W przy 8 omach bądź 2x 200 W przy 4 omach. Niski stosunek szumu i integralność sygnału zapewnia trzystopniowa konstrukcja obejmująca przedwzmacniacz, dwustopniowy wzmacniacz oraz dodatkowy przedwzmacniacz dla wyjść Phono MM/MC. Całość uzupełniają możliwie najkrótsze ścieżki sygnałowe. Marantz PM-11S3 będzie dostępny z czarnym bądź złotym wykończeniem od początku lipca. W dalszej części roku zostaną odświeżone kolejne modele z serii 11.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Marantz PM-11S3 - odświeżony przedwzmacniacz od lipca na rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Marantz PM-11S3 - odświeżony przedwzmacniacz od lipca na rynku