High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Marantz UD9004 - flagowy Blu-Ray i SACD juz w sierpniu

Audio-Video

rss

Marantz UD9004 - flagowy Blu-Ray i SACD juz w sierpniu

2009.07.05//  J. Alex
Praktycznie każdy liczący się (nie liczący również) producent sprzętu hi-fi stawia sobie na punkt honoru wprowadzenie do oferty odtwarzacza Blu-Ray. Nie inaczej jest w przypadku firmy Marantz.

W sierpniu do sklepów w Wielkiej Brytanii trafi nowy odtwarzacz Blu-Ray tej firmy. Nie będzie to jednak byle jaki model, ale flagowa jednostka UD9004. W parze z jakością urządzenia idzie również jego cena. Za odtwarzacz trzeba będzie zapłacić w przeliczeniu na złotówki ponad 20 tysięcy złotych.
W zamian Marantz UD9004 oferuje wszystko to co najlepsze ma do zaoferowania ten producent. Sercem sekcji video jest procesor Silicon Optix Realta, który potrafi skalować obraz do 1080p sprawiając, że nawet obraz z DVD będzie wyglądał bardzo dobrze na telewizorach HD.

Marantz UD9004 Marantz UD9004 - topowy model odtwarzacza Blu-Ray i SACD
Jak zwykle u Marantza - sekcja audio (odtwarza SACD) została potraktowana z wielką uwagą. Na pokładzie znalazła się elektronika z flagowego odtwarzacza SA-7S1. Dzięki temu, nawet audiofile nie będą grymasić, gdy przyjdzie im słuchać muzyki za pomocą UD9004. Pomoże w tym również tryb Pure Audio Mode, który na czas słuchania muzyki wyłączy sekcje video i wyświetlacz - by zmniejszyć ewentualne zakłócenia.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: Marantz


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Marantz UD9004 - flagowy Blu-Ray i SACD juz w sierpniu

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Marantz UD9004 - flagowy Blu-Ray i SACD juz w sierpniu