High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Mark Levinson No585 - zaawansowany wzmacniacz trafia na polski rynek

Audio-Video

rss

Mark Levinson No585 - zaawansowany wzmacniacz trafia na polski rynek

2014.11.29//  J. Kruczek
Mark Levinson No585 miał swoja premierę światowa kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz trafia do oficjalnej sprzedaży w Polsce. Zintegrowany wzmacniacz pozwala zarówno na przetwarzanie dźwięku ze źródeł analogowych, jak i cyfrowych.
Wzmacniacz może się pochwalić mocą 200W przy 8 ohm oraz 350W przy 4 ohm. Mark Levinson No585 pozwala na obsługę szerokiej gamy cyfrowych źródeł dźwięku. Użytkownicy mogą liczyć także na wsparcie formatów w wysokiej rozdzielczości 32-bit/192 kHz.
Mark Levinson No585
Mark Levinson No585 Mark Levinson No585
Mark Levinson No585

W obudowie wzmacniacza znajdziemy sześć wejść cyfrowych oraz cztery analogowe. Nie zabrakło nawet USB pozwalającego podłączyć komputery. Producent dopracował do perfekcji wszystkie układy i zadbał o najwyższą jakość przetwarzanego dźwięku. Dodajmy, że każda końcówka mocy korzysta z 12 tranzystorów.
Zobacz także: Yamaha rozbudowuje serię wzmacniaczy A-S »Mark Levinson No585 wykorzystuje do cyfrowego przetwarzania konwerter ESS Sabre 32-bit D/A. Producent zapewnia o prostocie obsługi dzięki intuicyjnym pokrętłom i przyciskom na przednim panelu. Mark Levinson No585 będzie dostępny od początku grudnia za cenę niespełna 50 000 złotych.

Mark Levinson No585
Mark Levinson No585
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mark Levinson No585 - zaawansowany wzmacniacz trafia na polski rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Mark Levinson No585 - zaawansowany wzmacniacz trafia na polski rynek