High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Matrix PowerWatch 2 - funkcjonalny smartwatch zasilany ciepłem ciała

Gadżety

rss

Matrix PowerWatch 2 - funkcjonalny smartwatch zasilany ciepłem ciała

2019.01.10//  J. Kruczek
Matrix PowerWatch 2 został zaprezentowany podczas targów CES 2019 i zrobił niezłe wrażenie. Mamy tu do czynienia nie tylko z funkcjonalnym smartwatchem, ale także z urządzeniem zasilanym ciepłem ludzkiego ciała.
Dzięki wbudowanemu generatorowi termoelektrycznemu, zegarek przetwarza ciepło na energię elektryczną. W ten sposób czerpie zasilenie bezpośrednio z ciała użytkownika. Gadżet może również wykorzystać energię słoneczną, więc mamy do czynienia z wydajnym systemem zasilania.
Matrix PowerWatch 2
Matrix PowerWatch 2 Matrix PowerWatch 2
Matrix PowerWatch 2

Matrix PowerWatch 2 jest drugą generacją tego zegarka. Dzięki dopracowaniu technologii ładowania producent mógł wyposażyć gadżet w lepsze podzespoły. I tak pierwszą nowością jest kolorowy ekran o średnicy 1,2 cala. Zadbano też o czujnik tętna czy moduł GPS. Oczywiście nie mogło zabraknąć wszystkich sensorów potrzebnych do mierzenia aktywności.
Zobacz także: Allview Hybrid S i T - połączenie smartwatchy z klasycznymi zegarkami »Zegarek korzysta z autorskiego systemu. Producent zapewnia jednak o obsłudze aplikacji Google Fit czy Apple HealthKit. Matrix PowerWatch 2 bez problemów będzie też współpracował ze smartfonami z systemami Android i iOS. Całość dopełnia wytrzymała obudowa o wodoszczelności do 200 m.
Matrix PowerWatch 2
Matrix PowerWatch 2
Matrix PowerWatch 2

Matrix PowerWatch 2 prezentuje się imponująco i nie potrzebuje tradycyjnych ładowarek do działania. Rynkowy debiut ma mieć miejsce latem, a cenę wyznaczono na 499 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Fujifilm Instax mini LiPlay - prezentacja aparatuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Matrix PowerWatch 2 - funkcjonalny smartwatch zasilany ciepłem ciała

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Matrix PowerWatch 2 - funkcjonalny smartwatch zasilany ciepłem ciała