High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Maxell Dual USB - pendrive pozwalający sparować komputer ze smartfonem

Komputery i konsole

rss

Maxell Dual USB - pendrive pozwalający sparować komputer ze smartfonem

2013.10.24//  J. Kruczek
Maxell Dual USB to pendrive, który ma rozwiązać dość błahy, acz często uciążliwy problem. Użytkownicy smartfonów często mają na swoich urządzeniach masę materiałów, którymi chcieliby się podzielić z innymi. Czasem nie da się tego wykonać przez sieć i należy wykorzystać połączenie przewodowe, jednak mało osób nosi przy sobie kabel do telefonu.
Zobacz także: iTwin - bezpieczne przesyłanie danych między komputerami »Rozwiązaniem ma być właśnie Maxell Dual USB. Pendrive został wyposażony w dwie wtyczki USB pozwalające na podpięcie się zarówno do komputera, jak i do smartfona. W ten sposób możemy mieć zawsze przy sobie łącznik telefonu z komputerem. Takie rozwiązanie może się okazać bardzo praktyczne. Tym bardziej, że w pamięci gadżetu możemy przechowywać kolejne dane.
Maxell Dual USB
Maxell Dual USB Maxell Dual USB
Maxell Dual USB


Zobacz także: Crypteks USB - pendrive wykorzystujący maszynę szyfrującą Leonarda da Vinci »Podpięcie obu urządzeń do siebie pozwoli automatycznie wykryć telefon na komputerze. W ten sposób łatwo rozpocznie się kopiowanie plików. Gadżet jest kompatybilny z każdym smartfonem i tabletem wyposażonym w microUSB. Na polski rynek trafią cztery wersje pamięci. Maxell Dual USB będzie dostępny jeszcze w tym miesiącu w wersjach 8, 16, 32 oraz 64 GB. Ceny wynoszą odpowiednio 45, 69, 129 oraz 229 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Leica C-Lux - elegancki aparat w oficjalnym klipieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Maxell Dual USB - pendrive pozwalający sparować komputer ze smartfonem

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

  • The Last of Us: Part II było jedną z najważniejszych gier zaprezentowanych podczas targów E3 na...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • BMW serii 8 zgodnie z zapowiedziami zostało zaprezentowane przy okazji 24-godzinnego wyścigu w Le...

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Maxell Dual USB - pendrive pozwalający sparować komputer ze smartfonem