High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Maxell MXSB-BT03 i MXSB-BT01 - mobilne głośniki z modułem Bluetooth

Audio-Video

rss

Maxell MXSB-BT03 i MXSB-BT01 - mobilne głośniki z modułem Bluetooth

2013.05.18//  J. Kruczek
Maxell MXSB-BT03 i MXSB-BT01 są najnowszymi głośnikami bezprzewodowymi, jakie jeszcze w tym miesiącu mają się pojawić na naszym rynku. Producent wprowadzi dwa modele przeznaczone dla konkretnych grup odbiorców. Pierwsza konstrukcja spisze się równie dobrze w mieszkaniu, jak i w podróży. Druga zaś to typowo podróżny model.
Zobacz także: JBL Charge - bezprzewodowy głośnik w wiosennych barwach »Co ciekawe nowe głośniki zostały wyposażone w mikrofony. Te zmieniają urządzenia w systemy głośnomówiące, co się może okazać przydatne w pracy. Maxell MXSB-BT03 oferuje moc 6 W i współpracuje z systemem APT-X dbającym o jakość dźwięku. Urządzenie może odtwarzać dźwięk przez około 15 godzin bez ładowania. W zestawie znajdziemy przewód USB do ładowania oraz kabel pozwalający na przewodowe podpięcie głośnika do źródeł pozbawionych modułu Bluetooth.
Maxell MXSB-BT03 i MXSB-BT01
Maxell MXSB-BT03 i MXSB-BT01 Maxell MXSB-BT03 i MXSB-BT01
Maxell MXSB-BT03 i MXSB-BT01


Zobacz także: Gear 4 StreetParty Wireless - bezprzewodowy głośnik dla urządzeń mobilnych »Maxell MXSB-BT01 jest znacznie mniejszym modelem i bez problemu zmieści się do plecaka czy małej torby. Moc głośniczka wynosi 2 W, a wbudowany akumulator pozwoli na 11 godzin pracy. Oba modele będą dostępne w czterech kolorach: czarnym, białym, niebieskim i różowym. Niestety nie znamy jeszcze ceny prezentowanych modeli.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Maxell MXSB-BT03 i MXSB-BT01 - mobilne głośniki z modułem Bluetooth

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Maxell MXSB-BT03 i MXSB-BT01 - mobilne głośniki z modułem Bluetooth