High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Maxell V-Series - dyski zewnętrzne w wiosennych barwach

Komputery i konsole

rss

Maxell V-Series - dyski zewnętrzne w wiosennych barwach

2013.03.27//  J. Kruczek
Maxell wprowadzi na rynek nowe dyski z serii V-Series. Nośniki wyglądem maja nawiązywać do wiosennej radości, której ciągle brakuje za naszymi oknami. Obudowy nośników otrzymały wesołe, kolorowe wykończenie, które wyróżnia je na tle stonowanej konkurencji.
Zobacz także: WD My Passport - nowa generacja zewnętrznych dysków twardych »Nowe modele występują w kilku wariantach pojemności i tak użytkownicy mogą wybrać modele oferujące 500 GB, 750 GB bądź 1 TB. Wszystkie wersje wykorzystują 2,5-calowe dyski o prędkości obrotu wynoszącej 5400 RPM. Producent wyposażył nośniki w dodatkowe 8 MB pamięci podręcznej pozwalającej na sprawniejszą pracę.
Maxell V-Series
Maxell V-Series Maxell V-Series
Maxell V-Series


Zobacz także: Mercedes SLS AMG - niezwykły model z wbudowanym dyskiem twardym »Dyski Maxell V-Series łączą się z komputerami za pomocą interfejsu USB 3.0. Nie wymagają też oddzielnego zasilania, dzięki czemu wystarcza jeden przewód do pracy. Największym atutem zdają się być jednak obudowy o wymiarach 64x148x242 mm. Posiadają one białą barwę z kolorowym wykończeniem. Na rynek trafią modele żółte, różowe, niebieskie oraz zielone. Niestety producent nie zdradził jeszcze oficjalnej ceny ciekawych nośników.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Maxell V-Series - dyski zewnętrzne w wiosennych barwach

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Maxell V-Series - dyski zewnętrzne w wiosennych barwach