High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Media-Droid IMPERIUS - seria budżetowych smartfonów wzbogaci się o dwa nowe modele

Telefony

rss

Media-Droid IMPERIUS - seria budżetowych smartfonów wzbogaci się o dwa nowe modele

2012.11.30//  J. Kruczek
Seria smartfonów Media-Droid IMPERIUS poszerzy się niedługo o dwa nowe modele. Producent wprowadzi na rynek urządzenia AERO MT7005 i 4.3HQ MT7006, a główna różnica miedzy nimi będzie polegała na zastosowanych wyświetlaczach.
Zobacz także: ZTE U950 - smartfon z czterordzeniowym procesorem za 160 dolarów »Oba modele mają być napędzane dwurdzeniowym procesorem o taktowaniu 1 GHz, który wspomoże 512 MB pamięci RAM. Taka specyfikacja nie powala, ale należy pamiętać, że mamy do czynienia z budżetowymi konstrukcjami. Producent zadbał o 4 GB pamięci wewnętrznej oraz kamery BGA i 5 Mpix. Nie zabrakło slotu na karty pamięci microSD, a wszystko będzie pracować pod kontrolą Androida w wersji 4.1.
Media-Droid IMPERIUS Media-Droid IMPERIUS
Media-Droid IMPERIUS Media-Droid IMPERIUS
Media-Droid IMPERIUS Media-Droid IMPERIUS


Zobacz także: Omega OASS30 - budżetowy smartfon z Androidem 4.0 i DualSIM »Łączność bezprzewodową zapewniają moduły WiFi i Bluetooth, ale najlepiej wypada zastosowanie obsługi Dual SIM. W ten sposób użytkownik może korzystać z dwóch kart sieci komórkowych. AERO MT7005 oferuje wyświetlacz IPS o przekątnej 4,45 cali i rozdzielczości 540x960 pikseli. Model 4.3HQ MT7006 zgodnie z nazwą wyposażono w ekran o przekątnej 4,3 cali i tej samej rozdzielczości co powyższy model. Ten smartfon został też wyposażony w nieznacznie pojemniejszy akumulator. Oba modele zadebiutują w cenie wynoszącej niespełna 800 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Media-Droid IMPERIUS - seria budżetowych smartfonów wzbogaci się o dwa nowe modele

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Media-Droid IMPERIUS - seria budżetowych smartfonów wzbogaci się o dwa nowe modele