High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Media-Tech MT4164 - tani odtwarzacz multimedialny z tunerem DVB-T

Audio-Video

rss

Media-Tech MT4164 - tani odtwarzacz multimedialny z tunerem DVB-T

2011.12.13//  J. Kruczek
Media-Tech wzbogaciło swoją ofertę o nowe urządzenie MT4164. Prezentowane urządzenie jest odtwarzaczem multimedialnym z wbudowanym tunerem naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Media-Tech MT4164 może przejąć funkcję domowego centrum rozrywki.
Zobacz także: Asus O!Play Mini Plus - nowy odtwarzacz multimedialny za rozsądną cenę »Media-Tech MT4164 pozwala na odtwarzanie większości formatów plików multimedialnych. Dzięki temu bez problemów możemy oglądać za jego pomocą filmy, zdjęcia, czy słuchać muzyki. Urządzenie łączy się z zewnętrznymi nośnikami za pomocą portu USB, co pozwala na podłączenie do odtwarzacza niemal każdego gadżetu posiadającego pamięć wewnętrzną.
Media-Tech MT4164 Media-Tech MT4164
Media-Tech MT4164 Media-Tech MT4164
Media-Tech MT4164 Media-Tech


Zobacz także: WD TV Live - nowa wersja odtwarzacza sieciowego zadebiutuje w listopadzie »Nowy odtwarzacz powinien też współpracować z większością odbiorników telewizyjnych. Dzięki wbudowanemu tunerowi DVB-T będziemy mogli się cieszyć darmową telewizją cyfrową z nadajników naziemnych. Urządzenie obsługuje rozdzielczości od 576i do 1080p. Co więcej zestaw posiada niewielką obudowę, co pozwoli na swobodne ustawienie urządzenia. Wymiary skrzynki to 180x104x38 mm, a użytkownicy będą mieli do dyspozycji porty HDMI, SCART oraz COAXIAL. Media-Tech MT4164 jest obsługiwany za pomocą pilota zdalnego sterowania. Kolejną zaletą odtwarzacza jest cena wynosząca 139,99 złotych.
Media-Tech MT4164 Media-Tech
Media-Tech MT4164 Media-Tech
Media-Tech MT4164 Media-Tech

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Media-Tech MT4164 - tani odtwarzacz multimedialny z tunerem DVB-T
 / 
Komentarze do: Media-Tech MT4164 - tani odtwarzacz...
tucio pisze:

dobrze sie sprawuje zarówno jako tuner dvb-t - jakość obrazu i stabilność działanie bardzo dobre, jako odtwarzaczowi multimediów też nie można nic złego powiedzieć, z filmami, muzyką, radzi sobie bardzo dobrze, z napisami też jest ok, a to wszystko w przyzwoitej cenie. szkoda tylko ze urządzenie nie posiada wyświetlacza na obudowie z zegarem.

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Media-Tech MT4164 - tani odtwarzacz multimedialny z tunerem DVB-T