High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Media-Tech zaprezentował funkcjonalne uchwyty samochodowe dla smartfonów

Gadżety

rss

Media-Tech zaprezentował funkcjonalne uchwyty samochodowe dla smartfonów

2012.08.10//  J. Kruczek
Media-Tech wprowadziło do swojej oferty nowe akcesoria samochodowe przeznaczone dla tabletów i smartfonów. Producent znany z produkcji sprzętu komputerowego postanowił zaprezentować bardzo praktyczne gadżety motoryzacyjne.
Zobacz także: Satechi Soundfly - gadżet do obsługi smartfona w czasie jazdy »Nowa linia akcesoriów to seria uchwytów dla tabletów i smartfonów z bardzo ciekawymi rozwiązaniami. Pierwszym urządzeniem jest Car Phone Holder MT6213 będący uchwytem dla smartfonów z przelotowym gniazdem zapalniczki. Na pokładzie znalazły się też dwa porty USB pozwalające na ładowanie dwóch urządzeń równocześnie. Model ten pozwala na montaż smartfonów o ekranach od 3 do 5,2 cali.
Uchwyty Media-Tech Uchwyty Media-Tech
Uchwyty Media-Tech Uchwyty Media-Tech
Uchwyty Media-Tech Uchwyty Media-Tech


Zobacz także: Manta LCD902 - mobilny telewizor z Polski »Jeszcze ciekawiej prezentuje się Media-Tech Smart FM Holder MT6214 będący połączeniem uchwytu, ładowarki oraz transmitera FM. Co więcej gadżet uzupełnia zestaw Hands Free składający się ze słuchawki Bluetooth i pilota zdalnego sterowania. Nową serię uzupełniają uchwyty Tab Holder MT5503 oraz Tab Holder Pro MT5504. Służą one do mocowania tabletów o ekranach od 7 do 10,1 cali. Niestety zostały one pozbawione dodatkowych funkcji. Producent nie ustalił jeszcze cen nowych gadżetów ani dokładnej daty premiery.

Uchwyty Media-Tech Uchwyty Media-Tech
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Media-Tech zaprezentował funkcjonalne uchwyty samochodowe dla smartfonów

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Media-Tech zaprezentował funkcjonalne uchwyty samochodowe dla smartfonów