High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Melodika BLI6LCR - rynkowy debiut głośnika instalacyjnego

Audio-Video

rss

Melodika BLI6LCR - rynkowy debiut głośnika instalacyjnego

2018.12.05//  J. Kruczek
Melodika BLI6LCR to ciekawy głośnik instalacyjny, który swoją premierę w wersji prototypowej miał podczas targów Audio Video Show 2018. Teraz producent poinformował o rozpoczęciu produkcji i co za tym idzie sprzedaży głośnika.
Zobacz także: Kruger&Matz Path - rozbudowany zestaw audio polskiej marki »Melodika BLI6LCR jest dedykowana do pracy w formie głośnika lewego, prawego bądź centralnego w kinie domowym bądź jako głośnik prawy i lewy w układzie stereo. W konstrukcji znalazł się jeden głośnik wysokotonowy 25 mm z jedwabną kopułką otoczoną rozpraszaczem wysokich tonów. Do tego dochodzą dwa głośniki średniotonowe o średnicy 165 mm. Producent wykorzystał gęsto zaplatane włókno szklane.
Melodika BLI6LCR
Melodika BLI6LCR Melodika BLI6LCR
Melodika BLI6LCR


Zobacz także: Yamaha YAS-107 - debiut interesującego soundbara »Nowy głośnik może się pochwalić skutecznością 90 dB oraz impedancją 8 omów. Moc ciągła wynosi 150 W. Melodika BLI6LCR pracuje w paśmie przenoszenia 48-20 000 Hz. Co ciekawe producent zadbał o możliwość malowania maskownicy, co pozwoli dostosować głośnik do wnętrza. Melodika BLI6LCR kosztuje 1095 złotych.
Melodika BLI6LCR
Melodika BLI6LCR
Melodika BLI6LCR

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Melodika BLI6LCR - rynkowy debiut głośnika instalacyjnego

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Melodika BLI6LCR - rynkowy debiut głośnika instalacyjnego