High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Meyer-Optik-Gorlitz Trimagon 95 mm f/2.6 - nowy obiektyw debiutuje z mocowaniami Canona i Nikona

Foto

rss

Meyer-Optik-Gorlitz Trimagon 95 mm f/2.6 - nowy obiektyw debiutuje z mocowaniami Canona i Nikona

2016.07.03//  J. Kruczek
Meyer-Optik-Gorlitz Trimagon 95 mm f/2.6 jest bardzo ciekawym obiektywem zaprezentowanym w zeszłym roku. Jednak dopiero teraz producent rozpoczął przyjmowanie zamówień na to szkło.
Zobacz także: Daguerreotype Achromat 2.9/64 Art Lens - współczesna wersja XIX-wiecznego obiektywu »Obiektyw nie należy do tanich, ponieważ trzeba za niego zapłacić 1699 euro. Póki co na rynku będą dostępne modele z mocowaniami dla Canona i Nikona. Z czasem do oferty mają trafić modele przeznaczone dla systemów Fuji X, Sony E, Mikro 4/3, M42 oraz Leica M.
Meyer-Optik-Gorlitz Trimagon 95 mm f/2.6
Meyer-Optik-Gorlitz Trimagon 95 mm f/2.6 Meyer-Optik-Gorlitz Trimagon 95 mm f/2.6
Meyer-Optik-Gorlitz Trimagon 95 mm f/2.6


Zobacz także: Canon EF 50 mm f/1.8 STM - nowy obiektyw do fotografii portretowej »Meyer-Optik-Gorlitz Trimagon 95 mm f/2.6 składa się z trzech soczewek ustawionych w trzech grupach. Producent zadbał o pole widzenia wynoszące 25 stopni i wyposażył szkło w przysłonę z 15 listków. Nowy obiektyw docenią przede wszystkim zaawansowani fotografowie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Meyer-Optik-Gorlitz Trimagon 95 mm f/2.6 - nowy obiektyw debiutuje z mocowaniami Canona i Nikona

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Meyer-Optik-Gorlitz Trimagon 95 mm f/2.6 - nowy obiektyw debiutuje z mocowaniami Canona i Nikona