High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mi-Sport Wireless A2DP - bezprzewodowe słuchawki do nurkowania i nie tylko

Gadżety

rss

Mi-Sport Wireless A2DP - bezprzewodowe słuchawki do nurkowania i nie tylko

2010.06.12//  J. Kruczek
Firma Mi-Sport zaprezentowała słuchawki przeznaczone dla osób aktywnie uprawiających sporty. Mi-Sport Wireless A2DP to zestaw słuchawek bezprzewodowych, które pozwolą na cieszenie się ulubioną muzyką podczas porannego biegania czy jazdy na rowerze.
Zobacz także: Słuchawki Altec Lansing BackBeat - uwolnij się od kabli »Mi-Sport Wireless A2DP to idealny gadżet dla sportowców amatorów. Słuchawki są całkowicie wodoszczelne i odporne na piach i pył a dodatkowo nie straszne im upadki z wysokości. Zgodnie z zapewnieniami producenta Mi-Sport Wireless A2DP mogą być wykorzystywane także pod wodą, dzięki specjalnym uchwytom dociskającym słuchawki do uszu.

Mi-Sport Wireless A2DP Mi-Sport Wireless A2DP
Nowy zestaw słuchawkowy posiada zintegrowany odtwarzacz MP3, który pozwala na wrzucenie na pokład gadżetu do 4GB ulubionych plików muzycznych. Urządzeniem można sterować za pomocą przycisków umieszczonych na słuchawkach bądź dzięki komendom głosowym. Użytkownik może wypowiedzieć nazwę utworu, który chce posłuchać i Mi-Sport Wireless A2DP automatycznie przełączy się na wybrany utwór. Gadżet obsługuje wszystkie języki europejskie oraz kilka języków arabskich.


Zobacz także: Digital Opera S5 - bezprzewodowe słuchawki do iPoda »Gadżet posiada obsługę łączności Bluetooth, która pozwala na łączenie się z komputerem i odtwarzaczami wyposażonymi w taki moduł łączności. Niestety cena Mi-Sport Wireless A2DP nie została jeszcze podana, a odnośnie daty premiery wiadomo tylko, że gadżet trafi na rynek w tym roku. Producent nie pochwalił się także zbyt wieloma zdjęciami Mi-Sport Wireless A2DP, ponieważ udostępnił tylko jedno.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Samsung Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20 Ultra - pierwsze wrażeniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mi-Sport Wireless A2DP - bezprzewodowe słuchawki do nurkowania i nie tylko

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mi-Sport Wireless A2DP - bezprzewodowe słuchawki do nurkowania i nie tylko