High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Microlab FC60BT - zestaw głośnikowy 2.1 z oryginalnymi satelitami

Audio-Video

rss

Microlab FC60BT - zestaw głośnikowy 2.1 z oryginalnymi satelitami

2014.04.15//  J. Kruczek
Microlab szykuje premierę nowego zestawu głośnikowego, który już na pierwszy rzut oka wyróżnia się od konkurencji. Model FC60BT to system 2.1 oferujący głośniki satelitarne pozbawione obudów, co owocuje niezwykłym designem i poprawionymi właściwościami muzycznymi.
Zobacz także: Definitive Technology Incline - małe głośniki dla najbardziej wymagających »Rolę obudowy w głośnikach satelitarnych pełni panel z przezroczystego tworzywa w którym umocowano 5-calowe przetworniki średniotonowe. Wygląda to dość oryginalnie, ale ma praktyczne zastosowanie. Dzięki takiej konstrukcji udało się wyeliminować zakłócenia harmoniczne i drgania.
Microlab FC60BT
Microlab FC60BT Microlab FC60BT
Microlab FC60BT

Zestaw Microlab FC60BT korzysta także z 8-calowego subwoofera z wbudowanym wzmacniaczem. Producent zastosował autorską technologię High Clarity Close Distance zapewniającą mocne i czyste brzmienie. Moc zestawu wynosi 105 W RMS. Łączność z innymi urządzeniami może się odbywać za pośrednictwem klasycznego portu mini jack 3,5 mm.
Zobacz także: Conceptronic Dancing Water - głośniki stworzone do relaksu debiutują w Polsce »Bardziej nowocześni użytkownicy docenią zapewne łączność Bluetooth pozwalającą na strumieniowanie dźwięku. Szybkie parowanie urządzeń zagwarantuje moduł NFC. Microlab FC60BT wygląda dość obiecująco i jeżeli jesteście zainteresowani to musicie jeszcze poczekać. Premiera głośników będzie mieć miejsce w maju, a cena zostanie wyznaczona na 449 dolarów.

Microlab FC60BT
Microlab FC60BT
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Microlab FC60BT - zestaw głośnikowy 2.1 z oryginalnymi satelitami

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Microlab FC60BT - zestaw głośnikowy 2.1 z oryginalnymi satelitami