High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Microlab M-880 - solidny zestaw głośnikowy 2.1 za rozsądną cenę

Audio-Video

rss

Microlab M-880 - solidny zestaw głośnikowy 2.1 za rozsądną cenę

2011.12.21//  J. Kruczek
Microlab M-880 stanowi ciekawy zestaw audio w układzie 2.1, który zapewni dobrą jakość dźwięku za relatywnie niewielkie pieniądze. Urządzenie jest dedykowane dla osób poszukujących głośników lepszych od standardowych zestawów komputerowych składających się z dwóch małych głośniczków.
Zobacz także: Edifier S2000 - ekskluzywny zestaw głośnikowy dla estetów »Microlab M-880 składa się z dwóch głośników satelitarnych 2,5 cala o mocy 16 W każdy. Zestaw uzupełnia subwoofer 5,25 cala o mocy 27 W. Nad dobrą akustyką ma czuwać obudowa wykonana z płyt MDF. Producent zastosował też technologię X-Bass, która gwarantuje czystość i moc niskich tonów. Producent zapewnia, że dopracował wszystkie dźwięki tak, aby idealnie wydobywały głębie z każdej ścieżki.
Microlab M-880 Microlab M-880
Microlab M-880 Microlab M-880
Microlab M-880 Microlab M-880


Zobacz także: Aurora MP300 Plus - mały i lekki zestaw głośnikowy do pecetów »Subwoofer pełni też orlę centrum sterowania. Oznacza to, że umieszczono na nim regulatory głośności i natężenia tonów. Całość jest podświetlana diodami LED, co ma zapewnić stylowy wygląd i wygodę obsługi w ciemności. W obudowie znalazł się też port dla słuchawek. Microlab M-880 waży 6,5 kg i jest już dostępny na polskim rynku w cenie około 200 złotych. Zestaw jest ciekawą propozycją dla fanów dobrych dźwięków za rozsądną cenę.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Microlab M-880 - solidny zestaw głośnikowy 2.1 za rozsądną cenę

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Microlab M-880 - solidny zestaw głośnikowy 2.1 za rozsądną cenę