High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Microsoft LifeCam Studio - tytan wśród kamer internetowych

Komputery i konsole

rss

Microsoft LifeCam Studio - tytan wśród kamer internetowych

2011.03.09//  J. Kruczek
LifeCam Studio to najmocniejsza oferta Microsoftu w dziedzinie kamer internetowych. Urządzenie zostało wykonane z aluminium i posiada szklaną optykę, a całość ma zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.
Zobacz także: Kamera Looxcie - gadżet dla fanów serwisów społecznosciowych »Microsoft LifeCam Studio posiada matryce o rozdzielczości 8 megapikseli, która zapewnia rejestrowanie obrazów w jakości Full HD 1080p przy prędkości 30 klatek na sekundę. Kamera umożliwia wykonywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Jakość zapewnia miedzy innymi funkcja TrueColor, która dostosowuje automatycznie jasność i kolorystykę do panujących warunków.
LifeCam Studio LifeCam Studio
LifeCam Studio LifeCam Studio
LifeCam Studio LifeCam Studio


Zobacz także: Logitech QuickCam Vision Pro 9000 - srebrna kamera dla komputerów Mac »Dodatkowe wsparcie w postaci ClearFrame pozwala na eliminowanie szumów pojawiających się podczas filmowania w słabym oświetleniu. System Auto Focus automatycznie dostraja przybliżenie kamery eliminując wszelkie zakłócenia. W kamerę wbudowano mikrofon cyfrowo eliminujący szumy. Urządzenie wyposażono w elastyczne mocowanie, które można dostosować do monitora bądź ekranu notebooka. LifeCam Studio trafiła już do sklepów w cenie 329 złotych i została objęta 3-letnią gwarancją. Co ważne urządzenie bez problemów spełni wymagania najbardziej wybrednych klientów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Microsoft LifeCam Studio - tytan wśród kamer internetowych

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Microsoft LifeCam Studio - tytan wśród kamer internetowych