High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Microsoft Lumia 650 będzie ostatnim smartfonem Lumia?

Telefony

rss

Microsoft Lumia 650 będzie ostatnim smartfonem Lumia?

2016.01.18//  J. Kruczek
Microsoft Lumia 650 pojawiała się w plotkach wiele razy. Najnowsze doniesienia mówią, że nowego smartfona zobaczymy oficjalnie 1 lutego. Przecieki wskazują na interesujący model z Windowsem 10 Mobile.
Zobacz także: Acer Liquid Jade Primo - flagowy smartfon z Windowsem 10 debiutuje na CES »Nowy  model ma być wyposażony w 5-calowy ekran o rozdzielczości 720x1280 pikseli. Sercem smartfona ma zostać procesor Qualcomm Snapdragon 210 bądź 212 współpracujący z 1 GB pamięci RAM. Na dane przygotowano 8 GB pamięci oraz czytnik kart microSD. W obudowie mają się znaleźć aparaty 8 i 5 Mpix.
Microsoft Lumia 650
Microsoft Lumia 650 Microsoft Lumia 650 - wyciek
Microsoft Lumia 650

Microsoft Lumia 650 ma być dostępna w wersji białej i czarnej. Póki co nie wiadomo czy zostanie w niej zaimplementowane bezprzewodowe ładowanie. Niepokojące są informacje na temat przyszłości telefonów z serii Lumia.
Zobacz także: Yu Yutopia - niedrogi smartfon z bardzo mocną specyfikacją »Nieoficjalne źródła donoszą, że Microsoft Lumia 650 będzie ostatnim smartfonem z serii. Gigant ma się zaś skupić na nowej generacji urządzeń Surface Phone. Nie wiadomo jaki dokładnie miałby być plan koncernu, ale wiele doniesień mówi o podobnej polityce do Apple. Oznaczałoby to rezygnację z budżetowych smartfonów. Plany na przyszłość mają zostać zdradzone po prezentacji Lumii 650.

Microsoft Lumia 650
Microsoft Lumia 650
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Microsoft Lumia 650 będzie ostatnim smartfonem Lumia?

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Microsoft Lumia 650 będzie ostatnim smartfonem Lumia?