High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Microsoft Surface Book i7 - nowe podzespoły w stylowym laptopie

Komputery i konsole

rss

Microsoft Surface Book i7 - nowe podzespoły w stylowym laptopie

2016.10.30//  J. Kruczek
Microsoft podczas swojej ostatniej konferencji zapowiedział kilka ciekawych sprzętów. Jednym z nich był nowy laptop Surface Book i7 oferujący najnowszy procesor Intela, lepszą grafikę oraz pojemniejszy akumulator względem swoich poprzedników.

Stylistycznie nowy model nie różni się od tego zaprezentowanego rok temu. Za to poważne zmiany zaszły pod maską. Microsoft Surface Book i7 korzysta z nieujawnionego jeszcze procesora Intel Core i7 szóstej generacji. Ten dostał do pomocy od 8 do 16 GB RAMu. Za grafikę będzie teraz odpowiadać układ graficzny GeForce 965M.
Microsoft Surface Book i7
Microsoft Surface Book i7 Microsoft Surface Book i7
Microsoft Surface Book i7

W zależności od wersji użytkownicy będą się cieszyli nośnikami SSD o pojemności od 256 GB do 1 TB. Jeżeli chodzi o wyświetlacz to Microsoft Surface Book i7 nadal korzysta z 13,5-calowego ekranu PixelSense pracującego w rozdzielczości 3000x2000 pikseli.
Zobacz także: Acer prezentuje serię laptopów Swift »Microsoft Surface Book i7 posiada na pokładzie dwa złącza USB 3.0, port mini DisplayPort, gniazdo słuchawkowe oraz czytnik kart pamięci SDXC. Za łączność bezprzewodową odpowiadają moduły WiFi i Bluetooth. W obudowie znajdziemy też aparaty 8 i 5 Mpix. Zwiększony akumulator pozwala na pracę przez około 16 godzin. Ceny odświeżonego modelu będą oscylować w przedziale od 2399 do 3299 dolarów.

Microsoft Surface Book i7
Microsoft Surface Book i7
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Microsoft Surface Book i7 - nowe podzespoły w stylowym laptopie

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Microsoft Surface Book i7 - nowe podzespoły w stylowym laptopie