High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Microsoft Surface Mini może zadebiutować w czerwcu. Nowe doniesienia o tablecie

Telefony

rss

Microsoft Surface Mini może zadebiutować w czerwcu. Nowe doniesienia o tablecie

2014.04.15//  J. Kruczek
Microsoft pracuje prawdopodobnie nad tabletem Surface Mini. W sieci pojawiły się nowe plotki na temat konkurenta dla 7-calowych tabletów internetowych. Urządzenie miałoby zadebiutować na rynku w czerwcu, choć część doniesień mówi o jesiennej premierze.
Zobacz także: Colorovo CityTab Supreme 10 - biznesowy tablet alternatywą dla netbooka »Microsoft Surface Mini miałby być tabletem do zastosowań głównie biznesowych. Przy jego projektowaniu ma współpracować Wacom, co wskazuje na wykorzystanie rysików i cech przydatnych w biurze. Między innymi powinny się pojawić rozbudowane opcje obsługi pisma odręcznego.
Microsoft Surface Mini
Microsoft Surface Mini Microsoft Surface Mini
Microsoft Surface Mini

Pierwsze informacje o małym tablecie pojawiły się jeszcze przed premierą modelu Surface 2. Wtedy jednak producent informował, że musi przełożyć premierę mniejszego modelu ze względu na problemy z przestrzenią magazynową. Następnie zaś zespół pracujący nad Surface Mini został przeniesiony do ekipy zajmującej się Xboxem One.
Zobacz także: Gigabyte Tegra Note 7 debiutuje w przedsprzedaży »Cześć z plotek na temat modelu Microsoft Surface Mini mówi o postawieniu na 8-calowy ekran. Taki rozmiar powoli staje się popularniejszy i oddala tablety od rosnących w siłę phabletów. Możliwe, że Microsoft Surface Mini zostanie pokazany na targach gier E3. Prezentacja miałby pokazać współpracę tabletu z konsolą Xbox One. Cóż nie pozostaje nam nic, jak cierpliwie czekać.
Microsoft Surface Mini
Microsoft Surface Mini Microsoft Surface Mini
Microsoft Surface Mini

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Microsoft Surface Mini może zadebiutować w czerwcu. Nowe doniesienia o tablecie

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Microsoft Surface Mini może zadebiutować w czerwcu. Nowe doniesienia o tablecie