High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Microsoft Surface Pro 2 i Surface 2 - nowe tablety oficjalnie pokazane

Telefony

rss

Microsoft Surface Pro 2 i Surface 2 - nowe tablety oficjalnie pokazane

2013.09.24//  J. Kruczek
Microsoft mimo nie najlepszych wyników swoich tabletów postanowił nadal inwestować w te urządzenia. W efekcie zapowiedziano właśnie drugą generacje tabletów Surface. Dwa nowe modele noszą nazwy Surface Pro 2 oraz Surface 2.
Surface Pro 2 będzie tym droższym i ciekawszym urządzeniem. Przede wszystkim mamy tu do czynienia z Windowsem 8.1 Pro. Co więcej zastosowano procesor Intel Haswell oraz większą ilość pamięci RAM, która teraz wyniesie od 4-8 GB. Nie zabrakło nowej podstawki o większych możliwościach rozstawiania tabletu. Surface Pro 2 oferuje 10,6-calowy ekran o rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Dotychczasowe wersje pojemnościowe wzbogacono o model z 512 GB przestrzeni dyskowej.
Microsoft Surface Pro 2
Microsoft Surface Pro 2 Microsoft Surface 2
Microsoft Surface Pro 2

Tablet korzysta z wszystkich potrzebnych modułów łączności, jak WiFi czy Bluetooth. Wbudowane kamery posiadają rozdzielczość 1,2 Mpix każda, a akumulator ma dostarczyć zasilania na około 8 godzin pracy. Surface Pro 2 praktycznie nie zmienił się pod względem gabarytów i wagi. Surface 2 będzie nadal obsługiwany przez system w wersji RT, choć zaktualizowany do edycji 8.1. Platformą bazową została Nvidia Tegra 4. Użytkownicy będą mogli korzystać z 10,6-calowego ekranu o rozdzielczości Full HD.
Surface 2 korzysta z 2 GB pamięci RAM oraz pamięci wewnętrznej o pojemności 32 bądź 64 GB. Znacznie lepiej prezentują się kamery posiadające matryce 5 i 3,5 Mpix. Akumulator zapewni pracę przez około 10 godzin. Już można składać zamówienia na nowe tablety, ale sprzedaż oficjalnie ruszy 22 października. Ceny tabletów Microsoftu zaczną się kolejno od 449 dolarów i 899 dolarów.
Microsoft Surface Pro 2
Microsoft Surface Pro 2 Microsoft Surface 2
Microsoft Surface Pro 2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Microsoft Surface Pro 2 i Surface 2 - nowe tablety oficjalnie pokazane

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Microsoft Surface Pro 2 i Surface 2 - nowe tablety oficjalnie pokazane