High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Microsoft zakończył produkcję adapterów dla Kinecta

Komputery i konsole

rss

Microsoft zakończył produkcję adapterów dla Kinecta

2018.01.04//  J. Kruczek
Kinect w założeniu był niezłym pomysłem, ale niestety ludzie mimo wszystko wolą przed konsolą siedzieć i się relaksować z padem w ręku niż skakać. Mała popularność gier na ten kontroler doprowadziła do wstrzymania produkcji sprzętu.
Microsoft niedawno informował o zakończeniu produkcji, a w sklepach pozostały jedynie zapasy z magazynów. Producent posiadał w ofercie adaptery do podłączenia Kinecta do konsol Xbox One S oraz Xbox One X. Te bowiem w standardzie nie posiadały złącza dla kontrolera ruchowego. Okazuje się jednak, że także te akcesoria znikną z rynku.
Microsoft Kinect
Microsoft Kinect Microsoft Kinect
Microsoft Kinect


Zobacz także: Razer Wolverine Ultimate - rozbudowany kontroler dla Xboxa One i PC »Microsoft poinformował o natychmiastowym wstrzymaniu produkcji adapterów dla Kinecta. Tym samym w przyszłości może się okazać, że gracze nie będą mieli jak skorzystać z kontrolera. Firma tłumaczy takie działanie chęcią skupienia się na akcesoriach oczekiwanych przez graczy. Nie zdradza jednak co dokładnie planuje. Prawdopodobnie trwają prace nad kontrolerami dla rozszerzonej rzeczywistości. Za jakiś czas powinniśmy poznać plany marki.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Microsoft zakończył produkcję adapterów dla Kinecta

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Microsoft zakończył produkcję adapterów dla Kinecta