High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mio Cyclo 210 - praktyczna nawigacja rowerowa

Gadżety

rss

Mio Cyclo 210 - praktyczna nawigacja rowerowa

2018.09.02//  J. Kruczek
Przejażdżki rowerowe są bardzo przyjemnym sposobem spędzania czasu. Producenci gadżetów zdają sobie z tego sprawę, dlatego tworzą ciekawe urządzenia dla rowerzystów. Przykładem może być nawigacja Mio Cyclo 210.
Zobacz także: Garmin Montana 610, Montana 680 i 680t: Nowe modele z serii ręcznych nawigacji »Mio Cyclo 210 pojawiła się w sklepach i zdaje się oferować wszystko co powinna mieć rowerowa nawigacja. Urządzenie wykorzystuje 3,5-calowy ekran LCD o rozdzielczości 320x480 pikseli. Producent zapewnia, że wyświetlacz będzie czytelny nawet przy mocnym słońcu. Bez problemu obsłużymy go w rękawicach, a nawigacji nie jest straszna zła pogoda.
Mio Cyclo 210
Mio Cyclo 210 Mio Cyclo 210
Mio Cyclo 210

Użytkownicy skorzystają z map OpenStreetMaps obejmujących 38 krajów. Producent gwarantuje dożywotnią aktualizację. Aplikacje poinformują o punktach użyteczności publicznej oraz o takich rzeczach, jak pokonany dystans, spalone kalorie czy aktualna prędkość. Funkcja Suprise Me automatycznie wyznacza ciekawą trasę na podstawie ustawionych parametrów.
Zobacz także: Edge Explore 1000 - nowa nawigacja rowerowa marki Garmin »Gadżet pozwala na pracę przez około 10 godzin na jednym ładowaniu. W zestawie otrzymujemy solidne mocowanie. Mio Cyclo 210 jest już dostępna na rynku za cenę 749 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mio Cyclo 210 - praktyczna nawigacja rowerowa

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mio Cyclo 210 - praktyczna nawigacja rowerowa