High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mio Cyclo 215HC - rowerowa nawigacja i asystent treningów w jednym

Gadżety

rss

Mio Cyclo 215HC - rowerowa nawigacja i asystent treningów w jednym

2019.02.21//  J. Kruczek
Mio Cyclo 215HC jest nową nawigacją dla rowerzystów. Urządzenie posiada intuicyjny interfejs i zostało zamknięte w wytrzymałej obudowie.
Zobacz także: TomTom GO Essential - debiut funkcjonalnej nawigacji samochodowej »Producent wyposażył gadżet w czytelny 3,5-calowy wyświetlacz umieszczony w wodoodpornej obudowie. Konstrukcja spełnia certyfikat IPX5, co pozwala na jazdę w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. W nawigacji znajdziemy zainstalowane mapy OSM całej Europy. A na nich naniesione liczne przydatne punkty.
Mio Cyclo 215HC
Mio Cyclo 215HC Mio Cyclo 215HC
Mio Cyclo 215HC

Mio Cyclo 215HC oferuje dożywotnią, darmową aktualizację map. Producent zadbał o ciekawe funkcje, jak "gdzie jestem", która wyświetli adres naszego położenia oraz dokładne dane geograficzne. Funkcja "Surprise Me" pozwala na generowanie tras na podstawie ustalonych parametrów.
Zobacz także: Garmin Montana 610, Montana 680 i 680t: Nowe modele z serii ręcznych nawigacji »Zastosowana bateria pozwala na około 10 godzin pracy. Możliwe jest też działanie z zasilaniem z powerbanku. Nawigacja pełni też rolę asystenta treningu i pozwala na szczegółową kontrolę naszego wysiłku. Mio Cyclo 215HC trafi na rynek w marcu. Podstawowa wersja kosztuje 799 zł, zaś za model z czujnikami do pomiaru stanu naszego organizmu zapłacimy 999 zł.
Mio Cyclo 215HC
Mio Cyclo 215HC
Mio Cyclo 215HC

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mio Cyclo 215HC - rowerowa nawigacja i asystent treningów w jednym

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mio Cyclo 215HC - rowerowa nawigacja i asystent treningów w jednym