High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mio Cyclo 300 - interesująca nawigacja dla rowerzystów

Gadżety

rss

Mio Cyclo 300 - interesująca nawigacja dla rowerzystów

2013.05.02//  J. Kruczek
Mio Cyclo 300 jest bardzo praktycznym gadżetem dla rowerzystów. W ciepły dzień jedną z najlepszych rozrywek jest wycieczka rowerowa, a nawigacja Mio Cyclo 300 pozwoli zaplanować i sprawnie przejechać całą zaplanowaną trasę.
Urządzenie w dużej mierze działa, jak nawigacja samochodowa. Otrzymało jednak kilka przydatnych funkcji, jak pomiar tętna, prędkości jazdy, czy też ilość spalonych kalorii. Co więcej producent wprowadził w pamięć mapy całą masę punktów przydatnych dla rowerzystów. Sklepy rowerowe, serwisy i lokale gastronomiczne oraz punkty służb ratunkowych mają ułatwić podróżowanie.
Mio Cyclo 300
Mio Cyclo 300 Mio Cyclo 300
Mio Cyclo 300


Zobacz także: Prestigio GeoVision GV5800BTHDDV - nawigacja i videorejestrator w jednym urządzeniu »Mio Cyclo 300 zostało zamknięte w niewielkiej i wodoodpornej obudowie, dzięki czemu gadżet można używać nawet podczas fatalnej pogody. Wbudowany akumulator pozwoli na 12 godzin ciągłej pracy. Ciekawie prezentuje się aplikacja Mio Share pozwalająca na wymianę informacji z innymi użytkownikami. Jest w niej też dostępna opcja Trasy Niespodzianki. Pozwala ona na automatyczne zaplanowanie ciekawej trasy na wycieczkę. Wystarczy jedynie wpisać czas przeznaczony na przejażdżkę. Niestety Mio Cyclo 300 nie należy do tanich i jest dostępna za cenę około 1300 złotych.

Mio Cyclo 300
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mio Cyclo 300 - interesująca nawigacja dla rowerzystów

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mio Cyclo 300 - interesująca nawigacja dla rowerzystów