High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mio Pilot 15 - nawigacja samochodowa dla mniej wymagających

Gadżety

rss

Mio Pilot 15 - nawigacja samochodowa dla mniej wymagających

2018.07.30//  J. Kruczek
Mio Pilot 15 to nowa propozycja w kategorii nawigacji samochodowych. Ten model powstał z myślą o mniej wymagających użytkownikach. Gadżet pojawił się w polskich sklepach za cenę około 300 złotych.
Zobacz także: Lark FreeBird 5 WiFi - nawigacja samochodowa z rejestratorem video »Nawigacja korzysta z 5-calowego ekranu pracującego w rozdzielczości 480x272 pikseli. Taka wartość nie powala, ale do codziennego użytku wystarczy. Producent zapowiada bardzo intuicyjny i prosty interfejs. Zadbano o system podpowiedzi podczas wybierania punktów docelowych. Użytkownik może wybrać trasę w wariancie najłatwiejszym, najkrótszym, najszybszym oraz najbardziej eko.
Mio Pilot 15
Mio Pilot 15 Mio Pilot 15
Mio Pilot 15

pustynny_snajper
Mio Pilot 15 posiada szczegółowe oprogramowanie. W czasie jazdy otrzymamy informacje o punktach użyteczności publicznej, głosowo będą wypowiadane nazwy ulic. Nawigacja rozpozna pas ruchu jakim się poruszamy orz poinformuje o ograniczeniach prędkości.
Zobacz także: Garmin nuviCam LMTHD - nawigacja, asystent jazdy i rejestrator w jednym gadżecie »Warto podkreślić, że nawigacja Mio Pilot 15 w zestawie oferuje aktualne mapy 45 krajów europejskich. Aktualizacje są dostępne za darmo dla użytkowników urządzenia.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Asus ROG Strix XG49VQ - potężny monitor gamingowyWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mio Pilot 15 - nawigacja samochodowa dla mniej wymagających

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mio Pilot 15 - nawigacja samochodowa dla mniej wymagających