High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Mionix Naos QG - mysz monitorująca stan organizmu gracza

Komputery i konsole

rss

Mionix Naos QG - mysz monitorująca stan organizmu gracza

2016.09.27//  J. Kruczek
Mionix Naos QG jest z pozoru zwykłą myszą gamingową, ale producent zmienił ją w zaawansowany monitor stanu organizmu gracza. Jak wiadomo rozgrywka potrafi być bardzo emocjonująca co może również doprowadzić do problemów ze zdrowiem.

Teraz gracze będą mieli możliwość monitorowania swojego stanu w czasie zabawy. Wszystko za sprawą specjalnych czujników umieszczonych w górnej części. Mysz potrafi monitorować i analizować dane biometryczne oraz aktywność ruchową. Wyniki są wyświetlane na ekranie w formie niewielkiej ikony z informacjami.
Mionix Naos QG
Mionix Naos QG Mionix Naos QG
Mionix Naos QG

Producent zapewnia, że czujniki oferują najwyższą jakość monitorowania. Co ciekawe oprócz pulsometru czy sensora ruchu zamieszczono także czujnik GSR monitorujący potliwość. Pozostałe elementy specyfikacji to już standard dla zaawansowanych mysz gamingowych.
Zobacz także: Logitech G Pro - topowa mysz w klasycznej formie »Mionix Naos QG pracuje w oparciu o sensor optyczny PixArt PWM3360 o rozdzielczości maksymalnej 12 000 dpi. Mysz może się pochwalić czasem reakcji wynoszącym 1 ms. Użytkownicy mogą skorzystać z siedmiu programowalnych przycisków oraz z regulacji kąta osi X i Y. Nie zabrakło też podświetlenia RGB. Mionix Naos QG zadebiutuje na rynku pod koniec października w cenie około 130 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mionix Naos QG - mysz monitorująca stan organizmu gracza

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Mionix Naos QG - mysz monitorująca stan organizmu gracza