High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Misa Digital Guitar - gitara z dotykowym LCD zamiast strun

Gadżety

rss

Misa Digital Guitar - gitara z dotykowym LCD zamiast strun

2010.01.19//  J. Kruczek
Gadżety maja kilka zadań, ułatwiać życie, dobrze wyglądać i sprawiać, że wszyscy dookoła zazdroszczą. Bardzo często producenci nowoczesnych gadżetów wkradają się w dział muzyki, dzięki czemu każdy może mieć zawsze przy sobie swoją ulubioną nutę. Dla niektórych urządzenia odtwarzające muzykę nie wystarczą, są osoby, które chcą tworzyć, ale nie maja ku temu manualnych predyspozycji.
Zobacz także: Beat Thang - gadżet dla ludzi z muzyką w sercu »Najnowszy muzyczny gadżet jest przeznaczony dla osób chcących w głębi duszy grac na gitarze, ale pozbawionych nadziei, że to marzenie się kiedyś spełni. Misa Digital Guitar z dotykowym ekranem LCD pozwala na łatwiejsze tworzenie muzyki. Dźwięki powstają dzięki kombinacji dotykanej powierzchni ekranu i odpowiednim przyciskaniu gryfu gitary.
Misa Digital Guitar Misa Digital Guitar
Misa Digital Guitar Misa Digital Guitar
Misa Digital Guitar Misa Digital GuitarZobacz także: Vibe Holic - przenośny wzmacniacz dźwięku »Gadżet wygląda może zabawkowo, ale materiał video pokazuje jak dobre nagranie można stworzyć przy pomocy elektronicznej gitary. Dodatkowo gitara może być podłączana do komputera, dzięki czemu można zapisywać grana muzykę bezpośrednio na dysk komputera. Gra na takiej gitarze może równocześnie służyć głębszej twórczości jak i dobrej zabawie. Niestety jak na razie nie ma planów szerszej dystrybucji Misa Digital Guitar, ale gadżet ma szansę odnieść rynkowy sukces.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Misa Digital Guitar - gitara z dotykowym LCD zamiast strun

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Misa Digital Guitar - gitara z dotykowym LCD zamiast strun