High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Mitsubishi 55LSR3 - laserowe telewizory z Japonii

Audio-Video

rss

Mitsubishi 55LSR3 - laserowe telewizory z Japonii

2012.06.04//  J. Kruczek
Mitsubishi zapowiedziało wprowadzenie na rynek nowej serii telewizorów laserowych 55LSR3. Zarówno ten producent, jak i technologia wyświetlania nie są najpopularniejsze na naszym rynku, choć nowe odbiorniki prezentują się bardzo interesująco.
Zobacz także: Samsung ES9500 - produkcyjna wersja 55-calowego telewizora Super OLED »Nowe modele oferują ekrany o przekątnej 55 cali, co powinno zadowolić wszystkich kinomaniaków. Z pewnością minusem telewizora laserowego jest grubsza obudowa niż w odbiornikach oferujących matryce LCD czy OLED. Technologia laserowa nie należy do najtańszych, ale w zamian za to oferuje niezwykłą jakość obrazu, którą docenią najbardziej wymagający użytkownicy. Co ciekawe producent oferował dotąd odbiorniki o przekątnych od 73 do 92 cali. Mitsubishi 55LSR3 będą pierwszymi laserowymi telewizorami dla szerszej grupy odbiorców.
Mitsubishi 55LSR3 Mitsubishi 55LSR3
Mitsubishi 55LSR3 Mitsubishi 55LSR3
Mitsubishi 55LSR3 Mitsubishi 55LSR3


Zobacz także: Panasonic zaprezentował 145-calowy telewizor plazmowy z rozdzielczością 8K »Oprócz rewelacyjnego obrazu użytkownicy mają otrzymać dźwięk najwyższej jakości. W obudowie ma się znaleźć nawet dziesięć głośników, które będą imitowały dźwięk przestrzenny. Mitsubishi 55LSR3 zostaną wyposażone w trzy tunery telewizyjne oraz dyski twarde o pojemności 1 TB. Dzięki temu będzie można swobodnie zapisywać ulubione programy. Na pokładzie znajdziemy też nagrywarkę Blu-ray. Nowe modele zadebiutują w czerwcu na rynku japońskim. Na razie nie ma planów dalszej dystrybucji, choć zapewne będzie można skorzystać z usług importerów.
Mitsubishi 55LSR3 Mitsubishi 55LSR3
Mitsubishi 55LSR3 Mitsubishi 55LSR3
Mitsubishi 55LSR3 Mitsubishi 55LSR3

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mitsubishi 55LSR3 - laserowe telewizory z Japonii

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Mitsubishi 55LSR3 - laserowe telewizory z Japonii