High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Moto C i Moto C Plus - budżetowe smartfony zadebiutowały w Polsce

Telefony

rss

Moto C i Moto C Plus - budżetowe smartfony zadebiutowały w Polsce

2017.07.08//  J. Kruczek
Moto C i Moto C Plus to kolejne smartfony zasilające ofertę budżetowych modeli na polskim rynku. Urządzenia zadebiutowały w niskich cenach i oferują specyfikację dla mniej wymagających użytkowników.

Moto C korzysta z 5-calowego ekranu o rozdzielczości 854x480 pikseli. Za napęd odpowiada czterordzeniowy procesor MediaTek MT6737M wspomagany przez zaledwie 1 GB RAMu. Na dane przygotowano 16 GB pamięci oraz czytnik kart microSD. Miłośnicy fotografii nie będą zadowoleni i muszą im wystarczyć aparaty 5 i 2 Mpix.
Moto C i Moto C Plus
Moto C i Moto C Plus Moto C i Moto C Plus
Moto C i Moto C Plus

Na wyposażeniu znalazły się moduły WiFi, Bluetooth, LTE oraz dual SIM. Dobrze wypada akumulator o pojemności 2350 mAh. Moto C Plus nie jest urządzeniem większym, ale posiada istotne różnice w specyfikacji. 5-calowy ekran pracuje tu z rozdzielczością 1280x720 pikseli. Procesor został nieco podkręcony, a wspomaga go 2 GB RAMu.
Zobacz także: Nokia nawiązała współpracę z ZEISS. Nadchodzą fotograficzne smartfony »Pamięć pozostaje taka sama, a zapiszemy na niej zdjęcia z aparatów 8 i 2 Mpix. Zasilaniem zajmie się akumulator o pojemności 4000 mAh. Moto C kosztuje na naszym rynku 499 złotych, zaś za Moto C Plus trzeba zapłacić sto złotych więcej. W obu wypadkach dostaniemy Androida 7.0.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Moto C i Moto C Plus - budżetowe smartfony zadebiutowały w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Moto C i Moto C Plus - budżetowe smartfony zadebiutowały w Polsce