High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Motorola moto g51 5G - smartfon z mocną baterią

Telefony

rss

Motorola moto g51 5G - smartfon z mocną baterią

2022.01.19//  P. Potocki

Na polskim rynku debiutuje kolejny smartfon od Motoroli - moto
g51 5G. To kolejny model z najnowszej rodziny moto g - po moto g200 5G, moto g71 5Goraz moto g31, który oferowany jest polskim klientom.

 


Jedną z jego wielu zalet jestwyświetlacz FHD+ o przekątnej 6,8 cala z częstotliwością odświeżania na poziomie 120Hz oraz bateria, która posiada ponadprzeciętną pojemność. Telefon wyposażono
również w łączność 5G.
Motorola moto g51 5G
Motorola moto g51 5G
Motorola moto g51 5G

Podczas konsumpcji video pełne, bez kompromisów wrażenia wizualne zapewnia wyświetlacz FHD+ o przekątnej 6,8 cala. Wysoka częstotliwość odświeżania 120 Hz renderuje obrazy 120 razy na sekundę. Im wyższa wspomniana wartość tym mniejsze rozmycie ruchu i lepsza jakość obrazu, oferująca płynne animacje i przewijanie aplikacji, stron internetowych i zdjęć.

Matryca tylnego aparatu o rozdzielczości 50 MP z technologią Quad Pixel rejestruje efektowne zdjęcia w nawet najtrudniejszych warunkach otoczenia. Dodatkowo zapewnia 4-krotnie większą czułość przy słabym oświetleniu, gwarantując wyjątkowo
wyraźne, żywe zdjęcia bez względu na panujące warunki. Ultraszerokokątny obiektyw 118º mieści 4 razy więcej w kadrze w porównaniu ze standardowym obiektywem 78º.

Kamera Macro Vision znacznie przybliża do fotografowanego obiektu, dzięki czemu nawet najdrobniejsze szczegóły są widoczne.

Wyróżnikiem moto g51 5G jest również ogromna bateria o pojemności 5000 mAh. Dzięki niej użytkownik nie musi zbyt często spoglądać w kierunki ładowarki. Bez problemu smartfon wytrzyma pełen dzień na jednym ładowaniu.

Snapdragon™ 480 Plus to serce moto g51 5G. Procesor ten jest dwa razy szybszy niż poprzednia generacja. Dzięki czemu mamy do czynienia z jeszcze większą płynnością, responsywnością działania wszelkiego rodzaju aplikacji. Układ wspierany jest przez 4
GB pamięci, co sprawia, że aplikacje i inne informacje pozostają zawsze gotowe na reakcję użytkownika. A dzięki wbudowanym 64 GB masz miejsce na zdjęcia, filmy,
piosenki, aplikacje i gry. Urządzenie posiada gniazdo kart microSD, które daje możliwość rozszerzenia o dodatkowe aż 512 GB danych.

Dostępność i ceny:
Model moto g51 5G w wersji pamięciowej 4/64 GB oferowany jest w dwóch wariantachkolorystycznych: niebieskim i beżowym w rekomendowanej cenie detalicznej 1099 zł.
Dostępny jest w ofercie operatora sieci Plus oraz na stronie motorola.com 
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Motorola moto g51 5G - smartfon z mocną baterią

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Motorola moto g51 5G - smartfon z mocną baterią