High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Muse zaprezentował nowe stacje dokujące do iPoda i iPhona

Telefony

rss

Muse zaprezentował nowe stacje dokujące do iPoda i iPhona

2010.04.20//  J. Kruczek
Francuski producent sprzętu audio-video, firma Muse zaprezentowała nowe stacje dokujące dla odtwarzaczy Apple. Modele M-105IP i M-150IP to tradycyjne stacje pozwalające na przemienienie iPodów i iPhonów w domowy sprzęt grający.
Zobacz także: Lenco wypuszcza nowe stacje dokujące do iPoda »Nowe urządzenia mogą służyć, jako ładowarki oraz co ważniejsze domowe sprzęty grające. Po podpięciu iPoda bądź iPhona użytkownik otrzymuje mini wieżę sterowana wygodnym pilotem. Gadżety pozwalają nie tylko na słuchanie muzyki z odtwarzaczy, ale także na posługiwanie się niektórymi aplikacjami zawartymi w urządzeniach Apple.
Muse M-105IP i M-150IP Muse M-105IP i M-150IP
Muse M-105IP Muse M-105IP
Muse M-105IP Muse M-105IP

Model M-150IP został dodatkowo wyposażony w radiobudzik oraz zegar. Urządzenie pozwala na ustawienie melodii zapisanych na iPodzie, jako poranny budzik. Z pewnością ulubiony utwór lepiej się spisze o poranku niż denerwujący piskliwy dźwięk tradycyjnego budzika. M-150IP posiada dodatkowo wbudowany wzmacniacz basów oraz stabilizator dźwięków w trybach: Classic, Jazz, Rock oraz Pop. Radio, które zostało wbudowane w stację dokującą pozwala na zapamiętanie dwudziestu rozgłośni radiowych.
Zobacz także: miSoccer - stacja dokująca dla kibiców piłkarskich »Dystrybutorem nowych urządzeń w Polsce jest firma Emmerson, która wyceniła model M-105IP na 269 złotych. Na razie nie jest znana cena bardziej rozbudowanego modelu. Oba gadżety są już wprowadzane na nasz rynek i powinny niebawem pojawić się w większych sklepach elektronicznych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Muse zaprezentował nowe stacje dokujące do iPoda i iPhona

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Muse zaprezentował nowe stacje dokujące do iPoda i iPhona