High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mutewatch - designerski zegarek z wibracjami zamiast alarmu

Gadżety

rss

Mutewatch - designerski zegarek z wibracjami zamiast alarmu

2011.08.29//  J. Kruczek
Zegarki na rękę przez lata się zbytnio nie zmieniały, ale nowe technologie postawiły przed projektantami nowe wyzwania. W efekcie rynek zapełnia się ciekawymi konstrukcjami, które łączą w sobie różne rozwiązania i oryginalny design.
Mutewatch to nowa propozycja ze Szwecji, która spodoba się użytkownikom szukającym minimalistycznych urządzeń. Stylistycznie mamy do czynienia z gumową opaską, która nie wyróżnia się specjalnie. Wyświetlacz zegarka stanowi półprzezroczysty panel dotykowy, który wyświetla godzinę i pozwala na przeglądanie opcji urządzenia, jak stoper i alarm.
Mutewatch Mutewatch
Mutewatch Mutewatch
Mutewatch Mutewatch


Zobacz także: Ziiro Gravity - futurystyczny i stylowy zegarek dla fanów Sci-Fi »Zegarek posiada czujnik ruchu, które dostosowują siłę wibracji. Te zaś pełnią funkcję alarmów. Zegarek nie wydaje dźwięków, ale za pomocą wibracji budzi użytkownika bądź pełni funkcję przypomnienia. W miarę zmniejszania się ruchu dłonie wibracje są coraz mocniejsze. Zegarki są produkowane w Taipei i powstają w trzech wersjach kolorystycznych. Obecnie w sprzedaży pozostały tylko czerwona i szara. Białą natomiast rozeszła się zaraz po rozpoczęciu sprzedaży. Cena oryginalnego zegarka wynosi 750 złotych.

Mutewatch Mutewatch
Mutewatch Mutewatch
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mutewatch - designerski zegarek z wibracjami zamiast alarmu

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mutewatch - designerski zegarek z wibracjami zamiast alarmu