High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   MyPhone A320 NEXT - nowy smartfon z obsługą technologii Dual SIM

Telefony

rss

MyPhone A320 NEXT - nowy smartfon z obsługą technologii Dual SIM

2010.10.27//  J. Kruczek
MyPhone wprowadziło do sprzedaży nowy smartfon, który pracuje z systemem Google Android 1.6 i pozwala na wykorzystanie równocześnie dwóch kart SIM. Takie rozwiązanie otwiera przed użytkownikami szersze możliwości, mimo zastosowania starszego systemu operacyjnego.
Zobacz także: BlackBerry Style 9670 - nowy smartfon z klapką od kanadyjskiego RIM »To właśnie wykorzystanie systemu Google Android w wersji 1.6 Donut pozwoliło na implementację technologii Dual SIM. Użytkownicy mogą teraz korzystać z szerokich opcji Androida za pomocą dwóch różnych sieci komórkowych. Zastosowanie dwóch kart pozwala na obsługę opcji sieciowych przez taryfy tańszego operatora, a równocześnie korzystać z połączeń telefonicznych u drugiego operatora, który oferuje tańsze rozmowy.
MyPhone A320 NEXT MyPhone A320 NEXT
MyPhone A320 NEXT MyPhone A320 NEXT
MyPhone A320 NEXT MyPhone A320 NEXT

Takie rozwiązanie pozwala też na wygodniejsze użytkowanie telefonu za granicą. Podczas wyjazdu zamiast korzystać z usługi roamingu można zakupić kartę lokalnego operatora i z niej korzystać na miejscu, zachowując równocześnie dostępność pod własnym numerem.
Zobacz także: Palm Pre 2 - nowy smartfon od HP Palm zadebiutował na rynku »Sercem MyPhone A320 NEXT został procesor Marvell o taktowaniu 624MHz. Telefon wyposażono w dotykowy ekran o przekątnej 3 cali i rozdzielczości 240x400 pikseli. Urządzenie wyposażono w aparat o matrycy 5 megapikseli. Łączność bezprzewodową zapewniają moduły WiFi, EDGE oraz Bluetooth. Dodatkowo telefon posiada port USB, złącze kart microSD oraz czujnik ruchu. Smartfon został wyceniony przez producenta na 1199 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
MyPhone A320 NEXT - nowy smartfon z obsługą technologii Dual SIM

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   MyPhone A320 NEXT - nowy smartfon z obsługą technologii Dual SIM