High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   NAD VISO 1 AP - bezprzewodowy system muzyczny

Audio-Video

rss

NAD VISO 1 AP - bezprzewodowy system muzyczny

2013.10.15//  J. Kruczek
NAD VISO 1 AP to kolejny interesujący system audio odtwarzający dźwięk bezprzewodowo. Producent zadbał o współpracę z technologiami Apple AirPlay i Bluetooth aptX. W ten sposób głośnik może przesyłać dźwięk bez utraty jakości.
Zobacz także: Bose SoundTouch Wi-Fi - nowe systemy audio do odtwarzania strumieniowego »Producent pomyślał też o urządzeniach łączących się przewodowo i stąd obecność portów USB oraz optycznych wejść audio. NAD VISO 1 AP korzysta z technologii znanych z bardziej zaawansowanych sprzętów producenta. Poszczególne systemy dbają o wydajniejszą prace przetworników i uwydatnianie muzyki.
NAD VISO 1 AP
NAD VISO 1 AP NAD VISO 1 AP
NAD VISO 1 AP


Zobacz także: JBL Flip - popularne głośniki debiutują w nowych kolorach »Moc znamionowa systemu wynosi 80 W i rozkłada się na 50 W w subwooferze i po 15 W na każdy kanał. Głośnik pracuje w zakresie częstotliwości 33 Hz - 28 kHz. Zestawem można sterować za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania. NAD VISO 1 AP prezentuje się dość interesująco między innymi za sprawą futurystycznego designu. Osoby lubiące nowoczesne kształty z pewnością docenią prace projektantów. System trafił do sprzedaży w białej i czarnej wersji za cenę 2599 złotych.
NAD VISO 1 AP
NAD VISO 1 AP NAD VISO 1 AP
NAD VISO 1 AP

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
NAD VISO 1 AP - bezprzewodowy system muzyczny

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   NAD VISO 1 AP - bezprzewodowy system muzyczny